banner212

banner211

Hendek Stadı Yenileniyor

Hendek Belediyesi’nin başlatmış olduğu Atatürk Stadı yenileme çalışmalarıtüm hızıyla devam ediyor.

Bölgesel Lig 18.07.2018, 12:43 UTKU KAYNAR
Hendek Stadı Yenileniyor

Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafındanAtatürk Stadı yenileme çalışmaları başladı. Çalışmalar kapsamında hakem odası, soyunma odaları ve tuvaletler yenilendi. Ayrıca stada elektronik skorbord takıldı .

Hendek Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri devam eden yenileme çalışmalarında stadın zeminine kum serimi sonrası çim serme işlemine başlayacak. 8 bin metre karelik alanda yapılacak olan çim serim işlerinin yeni sezona yetiştirilmesi bekleniyor.

SPOR VE SPORCUNUN YANINDAYIZ

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü “ İlçemizde birçok spor dalında büyük başarılar elde edildi. Spor kulüplerimiz elde edilen başlarılar doğrultusunda bir çok gencimize örnek oluyor. Çocuklarımızı ve gençlerimizi spora teşvik ederek kötü alışkanlıklardan uzak tutuyoruz. Bu konuda bizler de üzerimize düşen görevi yaparak Hendek halkımıza ve sporcularımıza bir çok spor tesisleri kazandırdık.Spor bir milletin gençlerinin o ülkeyi ayakta tutmasını sağlar ”diyerek,  daima spor ve sporcunun yanında olduğunu belirtti.

Yorumlar (0)