Hendekspor'da yeni başkan belli oldu

Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Hendekspor’da olağan genel kurulun ardından yeni başkan belli oldu. Tek liste ile yapılan kongre sonrası başkanlığa Adil Karabulut getirildi.

Bölgesel Lig 07.07.2019, 17:41 UTKU KAYNAR
Hendekspor'da yeni başkan belli oldu

Hendek Belediyesi Ticaret Merkezi Konferans salonunda gerçekleşen Hendekspor Olağan Kongreye Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, BBP Meclis üyeleri, BBP Hendek İlçe Başkanı Engin Yapıcı, Hendekspor Başkanı Sadettin Meraklı, Yönetimi, Eski Başkanlar, yöneticiler, Antrenörler ve üyeler katıldı.

BELEDİYENİN TEKELİNDE DEĞİL

Kongrede Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu yaptığı konuşmasında “Hendekspor bir markadır. Hendekspor artık bir kulüp yönetiminin tekelinde değil, Hendek’in temsili noktasında, Hendek’in temsil edildiği bir kulübümüzdür. Bizde bu vizyon ile dün elde edilen başarıyı, başarı olarak kabul ediyoruz. Emeği geçen malzemecisinden, antrenörüne, sporcusundan yöneticisine herkesi tebrik ediyorum. Şehrimizin isminin verildiği Hendekspor artık bütün kulüpler ile işbirliği halinde, şehrin esnafından, memuruna, işadamından sanayicisine varıncaya kadar herkesle işbirliği ile yönetilecek. Sadece Belediyenin tekelinde değil, sadece yöneticilerin tekelinde değil, alınacak kararlarda oluşturacağımız kent konseyimiz olacak” ifadelerine yer vererek kongrenin hayırlı olması temennilerinde bulundu.

YÖNETİM KURULU LİSTESİ

Konuşmaların ardından kongreye tek liste ile giden Adil Karabulut Başkan oldu. BAL Ligi Temsilcimiz Hendekspor’un Başkanı Adil Karabulut olurken Yönetim ise şu isimlerden oluştu. Süleyman Tarım, Hikmet Yılmaz, Osman Dinçer, Hızır Çağrı Güngör, Muhammet Selam, Ziya Şengül, Emel Kasap, Metin Genç, Ferdi Kahveci, Danyal Kaya, Mümin İşnel, Saim Gürbüz, Bahattin Bıçak, Hüseyin Çalman, Uğur Nal, Dündar İlkay, Murat Kaya, Selami Keskin, Murat Davarcı, Emin Yelken, Samet Çetin, İbrahim Yeşilyurt, Tamer Ersoy, Osman Dandan, Burak Koç, Celil Keleşoğlu ve Hüseyin Çamur

Yorumlar (0)