banner212

banner211

Hendekspor taraftarına kavuşuyor

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Hendekspor ligin 6'ıncı haftasında oynayacağı Devrek Belediyespor karşılaşmasında bu sezon ilk kez taraftarının önüne çıkacak.

Bölgesel Lig 31.10.2018, 17:32 UTKU KAYNAR
Hendekspor taraftarına kavuşuyor
banner218

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Hendekspor ligin 6'ıncı haftasında oynayacağı Devrek Belediyespor karşılaşmasında bu sezon ilk kez taraftarının önüne çıkacak. Hendek Atatürk Stadı'nda devam eden bakım çalışmaları nedeni ile iç saha maçlarını Hendek dışında oynamak zorunda kalan Lacivert Mavililer bu hafta taraftarı ile özlem giderecek.

Hendek Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Hendek Atatürk Stadı’nda gerçekleştirdiği iyileştirme ve bakım çalışmalarında sona gelindi. Çalışmalar kapsamında hakem odası, soyunma odaları ve tuvaletler yenilendi, elektronik skorboard yapıldı ve 8 bin metre karelik alanda çim serilmesinin ardından tartan pistin bakımına geçildi. Statta, koltuklu tribün yükletilip öne alınırken toplam 3 sıra yani 174 koltukta ilave ediliyor.

SPORU ÖNEMSİYORUZ

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü,”Biz Hendek Belediyesi olarak yaptığımız spor tesisleriyle gençlerin, çocukların ve yaşlıların sporla daha fazla iç içe olmaları konusunda hızlı bir mesafe kat ettik. Sporu tabana yayma anlayışıyla herkesin spor yapmasını temin edecek tesisler yapıyoruz. Bütün mahallelerimizde, spor aletleri de var. Arkadaşlarımız okullarda da çocuklarımıza sporun güzelliğini ve iyi bir arkadaş olduğunu anlatıyorlar. Gençlerimiz için en iyi arkadaş spordur. Hendek Atatürk Stadımız  Hendeksporumuzun başarılı sonuçlarını görmeyi arzuluyoruz" dedi.

banner220
Yorumlar (2)
hendekli 4 yıl önce
Şimdi truibunu olmayan oteki stada başlayın kaç takım oynuyor orda ama tribün yok. Yuh. Size. Başkan Hendek kadar diğer takımlarada önem verin
Hendekstiy 4 yıl önce
Suni cime tribün yapıldı geçen sene hendekspor orda maç oynuyor diye bu sene orda oturmaya hiç birşey yok hendekspor hariç 8 takım orda maçlara çıkıyor artık elini taşın altına koy başkanım hendekspor sadece hendeği temsil etmiyor.. saygılar