Hendekspor'un Antalya kampı sona erdi.

Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Hendekspor, ligin ikinci devresi için Antalya’da yaptığı kampı tamamladı. Mavi Siyahlılar kampta yaptığı iki hazırlık maçından da galibiyet ile ayrıldı.

Bölgesel Lig 28.01.2024, 20:34 SporExpres
Hendekspor'un Antalya kampı sona erdi.

 2 MAÇ YAPTILAR

Serik’te bir hafta kamp yapan Hendekspor ilk hazırlık maçında Kumluca Belediyesi ile karşı karşıya gelmiş temsilcimiz müsabakayı Okan(2) Fikret ve Muhhammed’in golleri ile 4-0 kazanmıştı. Cumartesi günü ise ikinci hazırlık maçında Antalya temsilcisi olan Manavgat Belediyespor ile karşı karşıya geldi. Antalya Sidestarresort Otel Sahasında oynanan karşılaşmayı temsilcimiz Hendekspor, Ümit Koz'un attığı gollerle 2-1 kazandı. Pazar günü Cevdet Nail Sancaklı yönetiminde gerçekleştirdiği son antrenmanın ardından Hendekspor, Antalya kampını tamamlayarak Sakarya’ya döndü.

ORTA SAHAYA TAKVİYE

Hendekspor, Antalya kampının son gününde Alaçatıspor'dan Mustafa Alşimşek ile anlaştı.Hendekspor Kulübü'nden transfer ile ilgili olarak yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:"Kulübümüz, Bölgesel Amatör Lig İzmir temsilcisi Alaçatıspor'dan 2003 doğumlu ortasaha oyuncusu Mustafa Alşimşek ile anlaşma sağlamıştır."

Yorumlar (0)