banner212

banner211

Hendekspor yeni transferlerini resmen duyurdu

Lacivert Siyahlılar bugün yaptığı yazılı açıklama ile kesinleşen transferlerini kamuoyuna duyurdu

Bölgesel Lig 07.01.2019, 23:00 07.01.2019, 23:19 UTKU KAYNAR
Hendekspor yeni transferlerini resmen duyurdu
banner218

Bölgesel Amatör Lig'de şampiyonluk mücadelesi veren temsilcimiz Hendekspor, ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdürüyor. Lacivert Siyahlılar bugün yaptığı yazılı açıklama ile kesinleşen transferlerini kamuoyuna duyurdu. Hendekspor, Bartınspor'dan Muhammet Özdemir, Polatlı Belediyespor'dan Yakup Bugun, Kemerspor'dan Devrim Aksongur , Alibeyköyspor'dan İsmail Hakkı Doğan ve Beylerbeyispor'dan Dorukan Yazgan  ile anlaştığını açıkladı

İŞTE KULÜPTEN YAPILAN RESMİ AÇIKLAMA

Bildiğiniz üzere Hendekspor Futbol takımımız 2018 -2019 yılı BAL Ligi 10. Gurupta 1. Yarıyı 31 Puan ile Lider bitirmiştir. İkinci yarıda mevcut Kadromuzu güçlendirmek adına , yönetim kurulumuz ve teknik heyetimizin planlamaları doğrultusunda yoğun ve titiz çalışmalar yapılmıştır. Sporcuların Kulüpleri ve Sporcular ile Uzun süren görüşmeler sonucunda planlandığı gibi istediğimiz mevkilere transferler yapılmıştır. 


Transfer edilen sporcuların kulübümüze kazandırılmasında Transfer Komitemiz ; Kaan Sinan Sunman , Mustafa Yılmaz , Recai Kandemir ve Numan Cengiz Gece Gündüz demeden yoğun gayret ve çaba sarf etmişlerdir. Transfer sürecinin hızlandırılması kulübümüzün kamp çalışmaları için çok önemli olduğundan transferlerin kamp çalışmalarına yetiştirilmesi de ayrı bir başarı kaynağı olmuştur. Hendekli spor sever halkımıza 2. Yarıda daha güçlü bir Hendekspor izletmek için maddi manevi destekleri ile yanımızda olan Belediye Başkanımız Sn. İrfan Püsküllü ‘ye , Kulüp Başkanımız Sn. Sadettin Meraklı ‘ya ve As Başkanımız Sn. Zafer Çakmak ‘a Teşekkür ederiz.

1.    1989 Doğumlu Muhammet Özdemir ilk yarı gurubumuzda rakibimiz olan BARTINSPOR ‘da oynamıştır. Bu yıl Lig ve Kupa maçlarında attığı 12 gol ile en çok gol atan sporcusudur. Türkiye ‘deki Futbol kariyerinde Türkiye kupası 5 maç 3 gol , Bal liginde 84 maç ‘da 51 gol atma başarısını göstermiştir.


              
2.    1987 Doğumlu Yakup Bugun Geçtiğimiz sezon 2. Lig Keçiörengücü forması ile 28 maçta oynayan, sezon başında Ankara BAL ligi takımlarından Polatlı Belediyespor ile anlaşarak amatöre dönmüştür. Profesyonel kariyerinde ; 3. Lig ‘de 39 maç , 2. Lig ‘de 192 maç , 1. Lig ‘de 14 maç ve Türkiye kupasında 8 maç oynamıştır.

     
3.    1990 Doğumlu Devrim Aksongur Geçtiğimiz sezon 3. Lig Gölcükspor ‘da - bu yıl 3. Lig KemerSpor forması ile 16 maçta oynamıştır. Profesyonel kariyerinde ; 3. Lig ‘de 202 maç , 2. Lig ‘de 35 maç , ve Türkiye kupasında 8 maç oynamıştır.

4.    1998 Doğumlu İsmail Hakkı Doğan Geçtiğimiz sezon Alibeyköy spor ile  BAL Ligi şampiyonluğu yaşayarak ilk yarıyı 3. Lig Alibeyköyspor ‘da tamamlamıştır. Kariyerinde ; Akademi Ligi 107 Maç , BAL Ligi 2 Maç ve 3. Lig ‘de 2 maç oynamıştır.

5.    2000 Hendek Doğumlu Dorukhan Yazgan ilk yarıyı Beylerbeyispor ‘da tamamlamıştır. Kariyerinde ; Karagümrük Kulübünde Profesyonel olmuştur , Bal Ligi Beylerbeyispor ‘da 2 maç oynamıştır. 
 

Yorumlar (0)