banner212

banner211

Hendekspor yönetimi sezonu değerlendirdi

Hendekspor Yönetimi 2018-2019 Bölgesel Amatör Lig (BAL) sezonunu değerlendirdi.

Bölgesel Lig 09.05.2019, 10:49 09.05.2019, 11:07 UTKU KAYNAR
Hendekspor yönetimi sezonu değerlendirdi

Hendekspor Yönetimi 2018-2019 Bölgesel Amatör Lig (BAL) sezonunu değerlendirdi. Hendekspor Yönetimi Başkan Sadettin Meraklı, Asbaşkan Zafer Çakmak, İdari ve Mali İşler Sorumlusu Mustafa Yılmaz, Futbol Şube Sorumluları Kaan Sinan Sunman ve Recai Kandemir Hendekli Basın mensupları ile bir araya gelerek 2018-2019 Bölgesel Amatör Lig (BAL) sezonunu değerlendirirken gelecek sezon ile ilgili açıklamalarda bulundular.

Sohbet havasında gerçekleşen toplantıda Basın mensuplarının sorularına içtenlikle cevaplar veren Hendekspor Yönetimi, Hendekspor hakkında merak edilenler, yanlış bilinenler ve Hendekspor ile ilgili iddialar hakkında da açıklamalarda bulundular.

EN İYİSİNİ YAPTIK

Hendekspor Kulüp Başkanı Sadettein Meraklı; ‘’Geçtiğimiz yıl mutlak şampiyonluk hedefi ile lige başlamadık ama gücümüz nispetinde yapabildiğimizin en iyisini yapıp ilk yarı bittiğinde düşündüklerimiz olursa yapacağımız 3-4 takviye ile hedefe doğru ilerleriz diye düşünmüştük. Sezon başında yaptığımız transferler ile iyi bir kadro oluşturduk ama ikili averaj ile sonuçta Alemdağspor çıktı.’’

TURGUT BAŞKANDAN DESTEK

Meraklı; ‘’Turgut Başkanla birkaç kere istişare ettik kendisi de bu oluşumun sonuna kadar destekleyeceğini Hendekspor’un profesyonel lige çıkması gerektiğini düşünüyor.

Takdir edersiniz ki futbolu seven bir Belediye Başkanının olması çok büyük katkı oluşturur. Belediye imkânları kulüpler için olmazsa olmazlardan bir tanesi. Çünkü biz yöneticilerin bu külfetlerin altından kalkacak bir durumu yok ve imkânları yetişmez. Bu açıdan Belediyelerin bu oluşumları desteklemesi yöneticilerin de ellerini güçlendirir. İmkân meselesi. Geçtiğimiz yıl süper amatörde iken imkânlarımızı hepiniz biliyorsunuz. Bu yıl böyle bir tesisi kullanmamız bize de çok büyük artı kazandırdı.Geniş tabanlı bir yönetim oluşması mutlaka olacaktır ama bunun nasıl olacağı kesinlikle Turgut Başkanın tasarrufundadır.

KULÜP BORÇLARI

Başkan Sadettin Meraklı; Hendekspor kulübü olarak yaklaşık maç başları ödemelerinden kalan 70 bin TL civarı borcumuz bulunuyor fakat kasada paramız ve çeklerimiz mevcut. Bütçe konusunda biz 1 Milyon 100 Bin TL genel giderler dâhil masraf yaptık, 350-400 Bin TL civarında da oyunculara ödemelerimiz oldu.

KENETLENİRSEK NEDNE OLMASIN

Program sonunda konuları toparlayan Hendekspor Başkanı Sadettin Meraklı, siz basın mensuplarımızın desteklerine ve yönetici arkadaşlarımın hepsine teşekkür ediyorum. Çok büyük emekler verildi, herkes gecesini gündüzünü bu işe kattı. İyi bir sezon geçirdik şampiyon olamadık ama şundan dolayı gururluyuz, gittiğimiz deplasmanlardan ve misafir takımlardan çok güzel olumlu tepkiler aldı. Gittiğimiz yerlerde güzel karşılandık. Hendekspor için bizler için çok güzel duygulardı. Gönül isterdi ki bu Ligi Şampiyon bitirmek ama nasipte yokmuş diyelim.

Yorumlar (0)