banner212

banner211

İbrahim Nalbant;Tetteh'i satmalıydık

8 yıldır G.

Bölgesel Lig 31.03.2012, 10:04
İbrahim Nalbant;Tetteh'i satmalıydık
banner218
8 yıldır G.Taçspor Kulübü Başkanlığını yapan İbrahim Nalbant görevini bırakıyor. Yeni sezonda başkan olarak devam etmeyeceğini belirten Nalbant, sezonla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Görevi bırakacağım

G.Taçspor Kulüp Başkanı İbrahim Nalbant, 8 yıldır başarıyla sürdürdüğü kulüp başkanlığı görevini yeni sezonda yapmayacağını söyledi. Nalbant, "G.Taçspor'un başında iyi günler geçirdim. Takımı Süper Lig'de şampiyon yaptık. Bölgesel Lig'de mücadele ettik. İyi kötü günlerimiz oldu. Ancak artık yoruldum. Yeni sezonda görevin başında kalmayı düşünmüyorum. Yönetime gelecek arkadaşlarıma dışarıdan yardımcı olacağım'" dedi.

Transferler tutmadı

Bölgesel Amatör Lig'de küme düşmelerinde en büyük etkenin büyük beklenti içinde oldukları oyuncuların beklentilere cevap verememesi olduğunun altını çizen Nalbant üzgün olduğunu belirtti. Nalbant, "Transferlerimizi izleyerek almadık. Bizim şehirde zaten BAL'da oynayacak çok fazla oyuncu yok. Bizde arkadaşlarımıza danışarak transferler yaptık. Ancak büyük beklentimiz olduğu isimler performanslarıyla bizi hayal kırıklığına uğrattı. Böyle olunca da küme düşmemiz kaçınılmaz oldu" ifadesini kullandı.

Tetteh'i satmalıydık

G.Taçspor'da ara transferin en çok konuşulan ismi Tetteh'in transferi konusunda hata yaptıklarını kabul eden Başkan İbrahim Nalbant, yönetimin böyle bir tasarruf içinde olduğunu söyledi. Nalbant, "Tetteh'i birçok kulüp istedi. Ben bu oyuncuyu satmamın enayilik olduğunu düşünüyordum. Ancak yönetimiz satmak istemedi. Bizde çoğunluğa uyduk. Şimdi oyuncu serbest kaldı. Yönetimimizin yaptığı bu önemli bir hataydı diye düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Haberim yoktu

Kulüp Başkanı İbrahim Nalbant, görevinden ayrıldığını açıklayan Antrenör Erkan Sezgin'in istifasından haberinin olmadığını kaydetti. Nalbant, "Hasta olduğum için bir gün işe gelmedim. Erkan Sezgin o güne işe gelmiş ancak bana ulaşamamış. Sonrada böyle bir karar almış. Kendisinin kararına saygılıyız" dedi. Başkan İbrahim Nalbant ayrıca kendilerine sezon boyunca yaptıkları mücadelede sonuna kadar destek veren sponsorlarına da teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

 

Yenihaber /Serkan Özay

banner220
Yorumlar (0)