banner212

banner211

Kalaycıspor-Hendekspor: 1-3

Bölgesel Lig 02.11.2019, 17:55 03.11.2019, 20:28 UTKU KAYNAR
Kalaycıspor-Hendekspor: 1-3
banner218

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 9.grupta mücadele eden Hendekspor, ligin 7.haftasında Arifiye Kalaycı Spor’u 3-1’lik skorla geçerek çıkışını sürdürdü.  Hendekspor’un hiçbir maçını kaçırmayan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Arifiye sahasında maçı tribünden takip etti.  Her iki takımın taraftarlarıyla sohbet eden Başkan Babaoğlu, 3-1’lik Hendek galibiyeti sonrası Hendekspor teknik ekibi ve futbolcularını tebrik etti. 

BİZİM TAKIM 

Başkan Babaoğlu, “Hendeksporumuz 7 maçta elde ettiği 4 galibiyet ve bir beraberlikle bizleri mutlu etti. Biz futbolcularımıza ve teknik ekibe güveniyoruz. Her zaman yanlarında olacağımızı söyledim. Alınan bu galibiyetler Hendek’e çok yakışıyor, Hendekliyi mutlu ediyor. Hendekspor, Hendek’in markasıdır. Bu markanın en iyi yerde olup Hendek’i temsil etmesi adına elimizden gelen gayretleri arttırarak devam ettireceğiz” dedi. Başkan Babaoğlu, ev sahibi Arifiye Kalaycı Spor yönetimine ve taraftarlarına da teşekkür etti.   

Bu arada mücadeleyi Babaoğlu ile birlikte Belediye Başkan Yardımcıları Hüdaverdi Bahadır ile Hızır Çağrı Güngör’de tribünden takip etti. 

Arifiye Kalaycıspor: 1

Hendekspor: 3

Hakemler: Hakan Tezcan, Samet Kurt, Muhammed Furkan Kaya, Emrah Asil Büyükyıldırım

Stad: Kalaycı

Arifiye Kalaycıspor: Haluk, Muhsin, Yıldıray, Kerem, Melih, Murat, Mustafa(Enes Badun), Özkan, A. Samet, Burak, Senad(Enes)

Antrenör: Metin Akçiçek

Hendekspor: Osman, İsmail Hakkı, Kadir(Enes), Hakkı, Fatih, Errad, Mehmet, Serdar, Gökhan Ünver, Doğukan(Emrah), Gökhan Demir(Emrecan)

Antrenör: Sami Bağdatlı

Goller: Dk. 74 Samet (Arifiye Kalaycıspor), Dk. 35, 73 Serdar, Dk. 72 Gökhan Ünver (Hendekspor)

Yorumlar (0)