banner212

banner211

Kalaycıspor iddialı geliyor

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Arifiye Kalaycıspor yeni sezon öncesi transfer çalışmalarına devam ediyor

Bölgesel Lig 09.08.2021, 14:49 UTKU KAYNAR
Kalaycıspor iddialı geliyor
banner218

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Arifiye Kalaycıspor yeni sezon öncesi transfer çalışmalarına devam ediyor. Kırmızı siyahlı ekip son olarak Hendekspor da şampiyonluk yaşayan Hakan Soylu ve Karadeniz Ereğli Belediyespor’dan kadir Gezer’i kadrosuna kattı.

KADRO ŞEKİLLENİYOR

Geçtiğimiz sezon pandemi şartlarını gözeterek lige katılmayan Arifiye Kalaycıspor yeni sezonda iddialı bir kadro kurmak için kolları sıvadı. İlk iş olarak takımın başına antrenör Behçet Durak’ı getiren kırmızı siyahlı ekip iç transferde 12 oyuncu ile anlaşırken dış transferde ise 6 ismi kadrosuna kattı. Kalaycıspor 4 oyuncu ile yollarını ayırdı.

ALTI YENİ TRANSFER

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Arifiye Kalaycıspor yeni sezon öncesi transfer çalışmalarına devam ediyor. İç transferde Fatih Çiçek, İlker Nemli, Hakan Toker, Ensar Yavuz, Özkan Sahip, Melih Egeli, Mustafa Toprak, Ömer Taşkın, Levent Demiray, Samet Yıldız, Cihangir Berberoğlu, Doğancan Güvenir ile anlaşan Kalaycıspor dış transferde ise Hakan Soylu, Kadir Gezer, Mustafa Arslan, Berk Akıcı, Emirhan Odabaşı, Mustafa Ertugla ile anlaştı. Kırmızı siyahlı ekip yeni sezon öncesi kadrosuna bir orta saha transferi yaparak transferi noktalayacak.

banner220
Yorumlar (1)
İslam ARSLANOĞLU 1 yıl önce
Hakan soylu iyi transfer