banner212

banner211

Karasuspor'da yönetim genel kurul kararı aldı

Yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig'de Sakarya'yı temsil edecek olan Karasuspor'da yönetim genel kurul kararı aldı.

Bölgesel Lig 02.09.2020, 13:03 02.09.2020, 13:15 UTKU KAYNAR
Karasuspor'da yönetim genel kurul kararı aldı
banner218

Yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig'de Sakarya'yı temsil edecek olan Karasuspor'da yönetim genel kurul kararı aldı. Yeni sezonda Karasuspor'u başarıya ulaştıracak bütçeyi oluşturamadıklarını belirterek genel kurul kararını şu sözlerle açıkladı.

İŞTE O AÇIKLAMA

Büyük bir hevesle ve içimiz kıpır kıpır başladığımız görevimizi büyük bir üzüntü ve hayal kırıklığıyla bırakıyoruz.Açıkçası göreve geldiğimizde boyumuzu aşan işlere girdik tesisimiz olsun ve o tesiste yüzlerce çocuk sesleri yükselsin onlara KARASUSPOR bünyesinde spor eğitimi dışında karakter, ahlak ve disiplin aşılayalım diye konuştuk durduk planlama yaparken. Allah yardım etti  nasipmiş ya herşey rast gitti hayatımızdan ciddi ödünler vererek maddi manevi çok emek vererek başardık. 8 ay gibi kısa bir sürede kulübün kiralıkta olsa koca tesisi, altyapısında 450 çocuğa hizmet eden spor kulübü haline geldik. A takım mı onlar zaten başımızı hiç yere indirmedi ligi lider bitirdiler ve bal ligine yükseldik.

Taraftarımızı sorarsanız onlarda bu değişim içinde müthiş bir gelişimle yönetim takım taraftar elele çok güzel işler yaptık. Ne küfür kaldı ne kavga bunların hepsi gerçekleşti masal gibi değilmi! KARASUSPOR İlçemizin dışarıya açılan markasıdır, çocukların hayallerini süsleyen tarihi çok eskilere dayanan koca çınara hizmet etmekten hep Onur duyduk, gurur duyduk. Bunların hepsi planlamaydı ve planmamızda yer alan yaz futbol okulu pandemi yüzünden sekteye uğradı ciddi gelir kaybı yaşadık,pandemi kulübün her daim yanında olan esnafada ciddi darbe vurdu, yeni sezon için bütçe hesaplarımız alt üst oldu. Kulübün geçen seneki bütçesi 950.000 TL civarı, bu sene ise 1,500.000 civarında yani bütçede 600. 000 TL ye yakın açık var kulübe hersene yardım eden insanlar ve firmalar aynı, bütçedeki açığı devlet eli değmeden veya ciddi bir şirket sponsor olarak destek vermeden kapatmamız imkansız.

Günlerdir hesap yapıyoruz biz işin içinden çıkamadık. Önce karasu kaymakamımız, daha sonra karasu belediyemize gittik, kurumsal şirketlerle temas kurduk hiçbir sonuç alamadık. Gelin sponsor olun bu yapılanmaya yazık olacak dedik dinleyen oldu ama destek olan olmadı.Dün akşam yönetim olarak toplantı yaptık kongre kararı aldık önümüzdeki günlerde yapılacak kongrede yönetim olarak aday değiliz. Biz beklediğimiz desteği göremedik ama bu günden sonra Kulübü alacak yönetimlere desteğimiz sonsuz olacaktır.Bugüne kadar bize destek olan bütün iş adamları, esnaf ve taraftarlarımıza teşekkür ederiz. Hakkınızı helal edin...

banner220
Yorumlar (0)