banner212

banner211

Karasuspor-Karasu Yalıspor : 3-0

Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Karasuspor ve Sakarya Süper Amatör Lig ekiplerinden Karasu Yalıspor hazırlık maçında karşı karşıya geldi.

Bölgesel Lig 27.08.2018, 20:11 27.08.2018, 16:46 UTKU KAYNAR
Karasuspor-Karasu Yalıspor : 3-0
banner218

Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Karasuspor ve Sakarya Süper Amatör Lig ekiplerinden Karasu Yalıspor hazırlık maçında karşı karşıya geldi.

2018-2019 Sezonu hazırlıklarını sürdüren iki Karasu ekibi hazırlık maçında karşılaştı. Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Karasuspor ve Süper Amatör Lig'in iddialı ekiplerinden Karasu Yalıspor mücadele etti. Tribünde yerini alan çok sayıda taraftar maçı yakından takip etti.

ÜNAL VE SERVET

Sezon öncesi eksiklerini görmek adına özel maçta karşı karşıya gelen iki Karasu takımı seyircilere güzel bir maç sundu. Karasuspor,  geçtiğimiz sezonda sarı-kırmızılı formayı terleten Ünal'ın attığı iki golle soyunma odasına 2-0 önde girdi. İkinci yarıya her iki takımda birçok oyuncu değiştirirken geçtiğimiz sezonun suskun golcüsü Server’in attığı golle Karasuspor üçüncü golü buldu. Karasu  Yalıspor, Aykut Köz'ün ayağından bir penaltı atışından  faydalanmazken karşılaşma 3-0 sarı kırmızılıların üstünlüğü ile sona erdi.

EKSİKLERİMİZİ GÖRDÜK

Karasu Yalıspor Antrenörü Serkan Ülke, “Takımımızın daha yeni bir takım. Futbolcularımı birbirine alışacak. Genel anlamda takımın hırsından ve oynadıkları oyundan memnunum. Sezonu daha yeni açıktık. Eksiklerimiz var. Bunları bu maçta daha iyi gözlemledik. Bunları da tamamlayarak lige hazır olacağız” dedi.

Karasuspor Antrenörü Fikri Yılmaz  takımımdan genel anlamda memnun olduğunu belirterek; " Yeni sezon önvcesi bazı eksiklerimiz var. Oyunun bazı bölümlerinde topun biz de kalması lazım. İmkanlarımız doğrultusunda bir stoper daha kadromuza katmayı düşünüyoruz. Sezona kadar daha iyi bir takım olacağız” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)