banner212

banner211

Karasuspor'da İstifa Şoku

Sarı kırmızılı ekibin Başkanı Hasan Özkan sürpriz bir kararla istifasını açıkladı.

Bölgesel Lig 30.05.2013, 18:12
Karasuspor'da İstifa Şoku
banner218

Sarı kırmızılı ekibin Başkanı Hasan Özkan sürpriz bir kararla istifasını açıkladı.

İSTİFA SÜRPRİZİ GÜNDEME OTURDU

Bu sezon BAL Liginde mücadele edecek olan Karasuspor’da son gelişme ile ortalık iyice gerildi. Başkan Hasan Özkan, yönetim içinde Selami Tarhan ile yapılan anlaşma sonrası kadro tavsiyesi konusunda önceden uygulamaya konulan yönetim kararlarının bir kısım sporcunun onursal Başkan Yılmaz Ekşioğlu’na gitmesinin ardından yaşanan olayları  gerekçe göstererek istifa ettiği kamuoyuna bomba gibi düştü.

KARASUSPOR KİŞİLERE BAĞLI DEĞİLDİR

Başkan Hasan Özkan’ın istifa haberi sonrasında kendisi ile görüştüğümüz Başkan Özkan nerede ise verdi veriştirdi. Özkan yaptığı açıklamada “ biz üç yönetici el ele vererek bu yola koyulduk. Yanımdaki arkadaşlara çok güven duydum. Akabinde zor şartlar altında Bölgesel Amatör Lige çıkma başarısını gösterdik. Daha sonra Selami Tarhan’la anlaşınca işler değişti. Önce Yılmaz Ekşi istifasını verdi, daha sonra Hoca ile yaptığımız görüşmeler sonrası Aydın Aldemir tek başına hareket ederek futbolculardan 6’sı ile bir araya gelerek Hoca ile yaptığımız görüşmeyi hiçe saymıştır. Futbolcularla anlaşarak yoluna devam etme kararı zaten etik olmadığı gibi bizim birlikteliğimize de bir yerde ihanet sayılır.”Diye konuştu.

BUNDAN SONRA NE OLACAK ?

Karasuspor’da suların uzun bir süre durulmayacağı sanılırken Başkan İspiroğlu’nun bu işin neresinde olduğunu sorduğumuz Başkan Özkan “ herkes istediği yere gitti. Bundan sonrası artık ne olur bilemem ama bu anlayışla Karasu’da iyi bir şeylerin yapılmasını engelleyenler olduğu sürece Karasu’da bir şeylerin olabileceğini sanmıyorum “ Dedi.

HABER : Sırrı ŞANLI

Yorumlar (1)
ahmet 10 yıl önce
ben bunun kadar istifa edip geri dönen görmedim. İDDİA ediyorum yine geri dönecek....