Kazımpaşa Birlikspor emin adımlarla

Geçtiğimiz sezon Süper Amatör Lig play-off’u namağlup tamamlayarak Bölgesel Amatör Lig’e yükselen (BAL) Kazımpaşa Birlikspor yönetimi basın ile bir araya geldi.

Bölgesel Lig 06.09.2022, 22:38 SporExpres
Kazımpaşa Birlikspor emin adımlarla

Geçtiğimiz sezon Süper Amatör Lig play-off’u namağlup tamamlayarak Bölgesel Amatör Lig’e yükselen (BAL) Kazımpaşa Birlikspor yönetimi basın ile bir araya geldi. Kazımpaşa Birlikspor Başkanı Gürkan Gürseven yeni sezon öncesi yönetim kurulunu, Onursal Başkan Reyhan Meyvalı ve yeni sponsor Isı Yapı’yı basınla tanıştırırken hedeflerini ilk kez çıktıkları BAL’da kalmak olduğunun altını çizdi.

Yeni sezonda Sakarya’yı  BAL’da temsil edecek 5 takımdan biri olan Kazımpaşa Birlikspor kulüp Başkanı Gürkan Gürseven 5 yıllık süreçte büyük destek gördükleri Onursal Başkan Reyhan Meyvalı’ya teşekkür etti.

MEYVALI DESTEĞİ

Kazımpaşa’nın sporsever iş kadını Reyhan Meyvalı maddi manevi tüm imkanlarıyla Kazımpaşa Birlikspor’a destek oluyor. Meyvalı “Hedefimiz Kazımpaşa gençliğini kötü alışkanlıklardan uzak tutarak sporun yanına çekmek. Kısa sürede çok yol aldık. Amacımız birlik ve beraberlik içinde Kazımpaşa Birlikspor’u daha iyi seviyelere yükseltmek” dedi.

YENİ SPONSOR ISI YAPI

Kazımpaşa Birlikspor’un yeni sezonda adı “Isı Yapı Kazımpaşa Birlikspor” olacak. Kuruluş yılı 2017’den bu yana Kazımpaşa Birlikspor’un yanında olduklarını belirten Isı Yapı’nın genç patronu Özhan Suseven “Kazımpaşa Birlikspor’la zaten beş yıldır birlikteyiz. Sadece işi resmiyete döktük ve beldemizin takımına sponsor olduk” dedi.

İŞTE BİRLİK YÖNETİMİ

Isı Yapı Kazımpaşa Birlikspor Başkanı Gürkan Gürseven yeni yönetimini Kazımpaşa’nın sevilen isimleriyle donattı. Güçlü bir yönetimle mütevazi bir bütçe yaptıklarını ve BAL’da barınma hedefiyle yola çıktıklarını söyleyen Gürseven’in yönetiminde Çağlayan Sümbül, Tuncay Cantimer, Aziz Dönmez, Ahmet Meyvalı, Tahsin Kılıçarslan, Erol Atmaca, Yusuf Haldızoğlu, Semih Uludağ, Serdar Kahriman, Recep Türk, Erkan Kahriman, Ercan Türkseven, Fatih Kurhan, Serhat Kurhan, Cihat Seçgin, Serdar Önaydar, Rıdvan Almak, Rıdvan Boz, Adem Karaca ve Ramazan Zengin yer alıyor.

Yorumlar (1)
Serdivanlı 2 yıl önce
Adamlar sessiz ve derinden geliyor.. Bu sezonun flaş ekiplerinden olabilirler. Adı gibi birlik içerisinde yapamayacakları iş yok. Sizinle gurur duyuyorum. En kısa zamanda gelip maddi ve manevi destekte bulunmak istiyorum. Lige renk katacaklardır. Şimdiden başarılar diliyorum.