Hafta başı kaybettiğimiz Kocaali’nin sevilen isimlerinden, Saha Komiseri Salim Gül’ün vefatı tüm ilçeyi, spor camiasını ve basın camiasını yasa boğdu." />

Kocaali'li spor severler Salim Gül unutmadı

Hafta başı kaybettiğimiz Kocaali’nin sevilen isimlerinden, Saha Komiseri Salim Gül’ün vefatı tüm ilçeyi, spor camiasını ve basın camiasını yasa boğdu.

Bölgesel Lig 28.02.2013, 17:03
Kocaali'li spor severler Salim Gül unutmadı

Hafta başı kaybettiğimiz Kocaali’nin sevilen isimlerinden, Saha Komiseri Salim Gül’ün vefatı tüm ilçeyi, spor camiasını ve basın camiasını yasa boğdu. İlçede Kocaali Şehir Stadı’nın mimarı olarak nitelendirilen Salim Gül’ün ani ölümü bu hafta Kocaali’de oynanan müsabakalara damga vurdu. Geçtiğimiz Çarşamba günü oynanması gereken Kocaalispor – Apazarıspor U 14 ligi karşılaşması ileri bir tarihe ertelenirken, ilçenin 1 Amatör Kümede şampiyonluk yarışı veren takımları Kocaalispor ve Kocaali Sahilspor, oynadıkları lig maçları öncesinde Salim Gül’ü andı.

Cumartesi günü Kocaali Şehir Stadı’nda oynanan Kocaali Sahilspor-Kuzulukspor mücadelesine Kocaali Sahilspor yönetimi “Sen hepimizin Salim Abi’si idin. Hakkını helal et’ yazılı pankart ile çıktı. Pazar günü oynanan Kocaalispor-Maltepe Gençlikspor karşılaşması öncesinde ise Salim Gül için 1 dakikalık saygı duruşu vardı.

MUSTAFA GÜL/KOCAALİ

Yorumlar (0)