" ŞAMPİYON OLACAĞIZ"

Sapanca Gençlikspor’un çiçeği burnundaki yeni başkanı Adil Köseoğlu, bu sene işleri çok zor olsa da hedeflerini 3.Lig olarak belirlediklerini belirterek, “Tüm ilçe halkı buna inanmalı, takımına sahip çıkmalı ve destek vermelidir” dedi

" ŞAMPİYON OLACAĞIZ"

BİZ DE TAKVİMİ BEKLİYORUZ!

Adil Köseoğlu, takımın başına Sapancalı olan ve geçmişi hem futbolculuk hem de teknik adamlık olarak başarılarla dolu olan Ali Asım Balkaya’yı getirdiklerini söyledi. Köseoğlu, şuana kadar hem iç ve hem de dış transferde nokta atışları yaptıklarını ama transferi asla bitirmeyeceklerini belirterek, “Bu sene biz dahil 7 takım Bölgesel Amatör Liginde (BAL) mücadele edecek. 7 takım da aynı grupta mı olacak, ikiye mi bölecekler üçe mi belli değil.

FEDAKARLIKTAN KAÇINMAYACAĞIZ

Çıkma ve düşme de; dolayısıyla biz de tam olarak ne yapacağımızı da bilmiyoruz. Buna rağmen bu sene bizi 3.Ligi çıkartacak bir kadro oluşturmaya çalışıyoruz. Bunun için de yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla birlikte olağanüstü bir çaba sarf ediyoruz. Şunu herkes bilsin, biz kimi almak istersek onu alırız, yeter ki o da gelmek istesin ve şartlarımıza uysun. Tek dezavantajımız maçların seyircisiz oynanacak olması ama bunu da teknik heyet ve futbolcu kardeşlerimle birlikte ortadan kaldıracağımıza inanıyorum” dedi.

Yorumlar (0)