banner212

banner211

Sapancaspor Kenetlendi

Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Sapanca Gençlikspor camiası önceki gün düzenlenen yemekte bir araya gelerek moral depoladı.

Bölgesel Lig 15.12.2021, 18:09 15.12.2021, 18:20 UTKU KAYNAR
Sapancaspor Kenetlendi
banner218

Bölgesel Amatör Lig 6 Bölge 3.Grup'ta şampiyonluk mücadelesi veren Sapanca Gençlikspor hafta sonu kendi sahasında Kavacıkspor'u konuk edecek. Bu karşılaşmanın hazırlıklarını sürdüren yeşil beyazlılar önceki dün düzenlenen yemekte yönetciler, belediye başkanı ve emniyet teşkilatı ile bir araya geldiler.
BAŞKAN ÖZEN KATILDI
SaSa Hotel'de düzenlenen organizasyona Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Sapanca İlçe Emniyet Müdürü Cihat Kayaer Sapanca Gençlikspor kulüp başkanı Adil Köseoğlu, Başkan vekili Faruk Bayraktar, yöneticiler ve teknik heyet katıldı. Şampiyonluk yolunda ilçede bütünlüğün sağlanması için düzenlenmesi için düzenlenen yemekte konuşan belediye başkanı Özcan Özen, Sapancaspor'un önemli yatırımlar yaptığını dile getirerek; Ben şahsım ve belediye olarak her zaman kulübün yanındayız. Hem bu sezon hemde gelecek sezonlara dayanan önemli yatırımlar yaptılar. Yönetim ve takımımıza başarılar diliyorum'' dedi.
KÖSEOĞLU TEŞEKKÜR ETTİ
Kulüp Başkanı Adil Köseoğlu; Şampiyonluk hedefi ile çıktığımız bu yolda bize destek olan herkese teşekkür ederim. Hesapta olmayan bazı kayıplar yaşadık fakat bunları telafi edecek ve şampiyonluğa ulaşacak güçlü bir kadro kurduğumuzu düşünüyorum. Biz üzerimize düşeni her zaman yapıyoruz ve yapmayada devam edeceğiz. Bugün bizi yalnız bırakmayan belediye başkanımıza, Emniyet mensuplarımıza ve değerli yönetici arkadaşlarıma teşekkür ediyorum'' dedi.


 

banner220
Yorumlar (1)
Sapancaspor 1 yıl önce
Size iyi bir hoca ve ekibi lazım, mevcutlarla işiniz zor..