Sıra sende Sapancaspor

Geçtiğimiz sezon yıllar sonra 3.Lig’e takım çıkarmayı başaran Sakarya, bu sezon da Sapancaspor ile aynı başarıyı yakalamaya çok yaklaştı.

Bölgesel Lig 22.04.2022, 08:54 22.04.2022, 12:50 SporExpres
Sıra sende Sapancaspor

Geçtiğimiz sezon yıllar sonra 3.Lig’e takım çıkarmayı başaran Sakarya, bu sezon da Sapancaspor ile aynı başarıyı yakalamaya çok yaklaştı. Bölgesel Amatör Lig 6 Bölge Play-off maçlarında mücadele eden yeşil beyazlılar bugün oynayacağı karşılaşmayı kazanası halinde 3.Lig’e yükselecek.

Grup maçlarını lider olarak tamamladıktan sonra 3 takımlı play-off grubuna katılmaya hak kazanan Sapancaspor, Yalova’da oynanan play-off etabının ilk haftasını bay geçti. Çarşamba günü ilk açta İnegöl Kafkas’a 2-1 mağlup olan Bayburt 1918 ile karşı karşıya gelen temsilcimiz 1-0 geriye düştüğü mücadeleden 1 galip ayrılarak 3.lig iddiasını son aça taşıdı.

Sapancaspor, bugün Yalova Atatürk Stadı’nda saat 15:00’de İnegöl Kafkasspor ile karşı karşıya gelecek. İki takım arasındaki mücadelenin normal süresi berabere bitmesi durumunda uzatma dakikalarına gidilmeden doğrudan penaltı atışları ile 3.Lig’e çıkan takım kesinlik kazanacak

Yorumlar (0)