banner212

banner211

Yaşar Yazıcı;Olaylardan üzgünüz

Akyazı Belediye Başkanı ve Kulüp Başkanı Yaşar Yazıcı, Karagümrük maçında yaşanan olaylar ve alınan yenilgiden dolayı son derece üzgün olduklarını söyledi


Akyazı Belediye Başkanı ve Kulüp Başkanı Yaşar Yazıcı, Karagümrük maçında yaşanan olaylar ve alınan yenilgiden dolayı son derece üzgün olduklarını söyledi.

Bölgesel Lig 04.01.2012, 04:35
Yaşar Yazıcı;Olaylardan üzgünüz
banner218
Akyazı Belediye Başkanı ve Kulüp Başkanı Yaşar Yazıcı, Karagümrük maçında yaşanan olaylar ve alınan yenilgiden dolayı son derece üzgün olduklarını söyledi


Akyazı Belediye Başkanı ve Kulüp Başkanı Yaşar Yazıcı, Karagümrük maçında yaşanan olaylar ve alınan yenilgiden dolayı son derece üzgün olduklarını söyledi. Yazıcı, “Bir daha böyle olaylar olmaması için elimizden geleni yapacağız” dedi.

ÜzgünüzBölgesel Amatör Lig’de zirve yolunda Karagümspor’u ağırlayan Akyazıspor’da Belediye Başkanı ve aynı zamanda Kulüp Başkanı Yaşar Yazıcı alınan yenilgi ve çıkan olaylardan üzgün olduğunu belirtti. Yazıcı, “Bizden kaynaklanmayan ancak sonradan bizim seyircinin de karıştığı olaylar beni son derece üzdü. Bundan sonra bu tür olayların olmaması için elimizden geleni yapacağız. Seyircimizi de müsabakalarda daha duyarlı olmaya davet ediyorum” dedi.Gölge düştüAs Akyazıspor Kulüp Başkanı Yaşar Yazıcı, rakip takım seyircisinin çıkardığı olaylara kendi seyircisinin de katkıda bulunarak maça gölge düşürdüğünü kaydetti. Yalova Bölgesi hakeminin de maçta yetersiz kaldığını altını çizen Yazıcı, “ Hakem net bir penaltımızı vermeyerek en kötü bir puan almamızı engelledi” dedi. Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı ayrıca ligin ikinci yarısına rakip takım taraftarlarına ayrı bir tribün yapmak için düğmeye bastıklarını belirtti.Takviye yapacağızAs Akyazıspor’da önemli eksiklerin varlığını kabul ettiğini de söyleyen Başkan Yaşar Yazıcı, antrenör Necdet Akarsu’nun raporu doğrultusunda takviyeler yapacaklarını söyledi. Yazıcı, “Eksik bölgelerimizin yerlerini doldurmak için çalışmalar yapacağız. İkinci yarıya daha iyi bir takımla sahaya çıkmayı arzuluyoruz. Bu konuda taraftarımız ve Akyazılı sporseverler müsterih olsunlar” ifadesini kullandı.     

banner220
Yorumlar (0)