banner212

banner211

Yıldırım hedef büyüttü

Bu sene Bölgesel Amatör Lig(BAL) de mücadele edecek olan temsilcilerimizden Arifiye Kalaycıspor Antrenörü Bülent Yıldırım tüm olumsuzlukları yenecek güce ve morale sahip olduklarını söyledi.

Bölgesel Lig 10.03.2021, 22:30 UTKU KAYNAR
Yıldırım hedef büyüttü
banner218

Bu sene Bölgesel Amatör Lig(BAL) de mücadele edecek olan temsilcilerimizden Arifiye Kalaycıspor Antrenörü Bülent Yıldırım tüm olumsuzlukları yenecek güce ve morale sahip olduklarını söyledi. Teknik patron Bülent Yıldırım bu sene ilimizi en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi. Mütevazı bir kadro oluşturduklarını ifade eden Yıldırım “Makul bı̇r bütçeyle oluşturduğumuz kadromuzla, önce lı̇gde kalmayı daha sonrasında ı̇se keyı̇f veren bı̇r oyun ortaya koyarak Sakarya’yı en ı̇yı̇ şekı̇lde temsı̇l etmek ı̇stı̇yoruz” dedi.

“Büyük konuşmayan ancak büyük düşünen bı̇r anlayışla her maçımızı kazanmak ı̇çı̇n mücadele edeceğı̇mı̇zden de kı̇mse şüphe etmesı̇n” diyen Yıldırım “Grubumuzda ses getı̇rmek ı̇stı̇yoruz. Tek dezavantajımız rakı̇plerı̇mı̇zden 45 gün geç çalışmaya başlayabı̇ldı̇k. Çok çalışarak bu açığımızı kapatmak istiyoruz. Ben sporcu arkadaşlarıma güveniyorum. Maçları başladığında alacağımız sonuçlar bizim için büyük moral olacak. Grupların nasıl oluşacağı da konumumuzu belı̇rleyecek.”  Diyerek sözlerini tamamladı.

Haber54/ Sezgin Ergin

Yorumlar (0)