Ahilik Futbol Turnuvası sona erdi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin Ahilik Haftası kapsamında düzenlediği futbol turnuvasında final günü müsabakaları ile sona erdi.

Diğer Futbol 16.09.2022, 14:26 SporExpres
Ahilik Futbol Turnuvası sona erdi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin Ahilik Haftası kapsamında düzenlediği futbol turnuvasında final günü müsabakaları ile sona erdi. Final maçında Sakarya Seyyar Giyim Eşya Satıcıları Esnaf Odası, Sakarya Kitap Kırtasiye Gazeteciler Büfeciler Ve Tekel Madde Satıcıları Odasını 6-2 yenerek şampiyon oldu.

PROTOKOL SAHADA

Ahilik Haftası Futbol Turnuvasında final maçı öncesinde protokol üyeleri dostluk maçında buluştu. Vali Çetin Oktay Kaldırım, MHP Milletvekili Levent Bülbül, Teknik Direktör ve Eski Milli Futbolcu Tuncay Şanlı ile SESOB Başkanı Hasan Alişan'ın yer aldığı takım, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar , İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba'nın bulunduğu takımla dostluk maçı yaptı. Maçı Adalet ve Kalkınma Partisi Sakarya Milletvekili Çiğdem Atabek de izledi

ŞAMPİYON SEYYAR GİYİM

Ahilik Haftası nedeniyle düzenlenen Futbol Turnuvası final akşamıyla sona erdi. Stadın yanında bulunan halı sahada oynanan üçüncülük maçıyla başlayan gecede Sakarya Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile Sakarya Sıhhi Tesisatçılar Doğalgazcılar Ve Kaloriferciler Esnaf Odası 3-3 berabere kalarak üçüncülüğü paylaştı. Final maçında ise Sakarya Seyyar Giyim Eşya Satıcıları Esnaf Odası, Sakarya Kitap Kırtasiye Gazeteciler Büfeciler Ve Tekel Madde Satıcıları Odası karşılaştı. Müsabakadan 6-2 galip ayrılmayı başaran Sakarya Seyyar Giyim Eşya Satıcıları Esnaf Odası şampiyon oldu.

Yorumlar (0)