banner212

banner211

Arifiye'de futbol şöleni sona erdi

Arifiiye Belediyesi tarafından 25 Haziran – 25 Temmuz 2019 tarihleri arasında düzenlenen İlçe Futbol Turnuvası 25 Temmuz Perşembe günü oynanan final maçlarıyla sona erdi.

Diğer Futbol 26.07.2019, 14:18 26.07.2019, 23:06 UTKU KAYNAR
Arifiye'de futbol şöleni sona erdi
banner218

Arifiiye Belediyesi tarafından 25 Haziran – 25 Temmuz 2019 tarihleri arasında düzenlenen İlçe Futbol Turnuvası 25 Temmuz Perşembe günü oynanan final maçlarıyla sona erdi.

Olgunlarda Şampiyon Üstün Kumlama

Olgunlar kategorisinde Saat 21.00’da Üstün Kumlama ile Arıcan Ege Kimya Karşılaştı. İki takım arasında kıyasıya geçen mücadele Üstün Kumlama’nın son dakika attığı golle penaltılara taşındı. Üstün Kumlama penaltılarda 5-4’lük skorla kazanarak Turnuvanın Olgunlar kategorisinde şampiyon olan takım oldu.

Dostluk Kazandı

Saat 22.00’da Arifiye Belediyesi Meclis Üyeleri ile Arifiye Muhtarlar Derneği Gösteri maçında karşılaştı. İki takım arasında Centilmence geçen mücadele 1-1 berabere biterek dostluk kazandı.

Gençlerde Şampiyon Birol Tay Kalaycı

Gençler kategorisinde Saat 22.30’da Birol Tay Kalaycı ile Düzyapı İnşaat karşılaştı. Maçın genelinde üstünlüğü koruyan taraf Birol Tay Kalaycı oldu. Mücadeleyi Birol Tay Kalaycı 6-1’lik skorla kazanarak Gençler Kategorisinde Şampiyon olan takım oldu.

Kupa seremonisinde konuşan Başkan İsmail Karakullukçu; “Öncelikle Turnuvamıza büyük ilgi gösteren seyircilerimize teşekkür ediyorum. Turnuvanın ilk gününden beri tribünleri tıka basa doldurdular. Belediyemiz tarafından düzenlenen İlçe Gençler ve Olgunlar Futbol Turnuvasında şampiyon olan takımlar belli oldu. Şampiyon olan Üstün Kumlama ve Birol Tay Kalaycı takımını tebrik ediyorum. Bu Turnuvanın kaybedeni yoktur. Turnuvaya katılan tüm takımlar bizim gönlümüzde şampiyondur. Tabii bu bir müsabaka, kazananı da olacak kaybedeni de. Önemli olan centilmence sahaya çıkıp mücadele etmek. Bugün Bir takım tatsız olaylar oldu. Ancak abartılmadığı sürece bunlar futbolun tuzu biberi. Tekrar tüm katılımcılarımıza, takımları destek olan sponsor şirketlerine, seyircilerimize ve turnuvada emeği geçen çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra bu turnuvayı daha güzel bir şekilde yaparak geleneksel hale getireceğiz.” Dedi.

banner220
Yorumlar (2)
arifiyeli 4 yıl önce
gördümki belediye meclis üyeleri arifiyenin yetişen 9. 10 yaşındaki arifiyespor bünyesinde top oynamaya çalışan gençlere önem vermedikleri dün akşam kendilerini ispat etmiş oldular .inşAllah genç nesil var sporla meşgale oluyorlar diye ahkam kesmesinler kendilerini inşAllah ön plana çıkarmazlar onları kınıyorum
bayram ali solaka 4 yıl önce
sayın sporekspres habercisi neden dün akşam arifiyede oynanan belediye meclis ve muhtarlar karması maçındaki olaylara değinmediniz yosa size aktarılmadımı kısaca yazayım meclis üyeleri maçından önce göz bebeğimiz olan arifiye spor U9VE U10 futbol takımı gösteri maçı yapacaktı .gördüm ki ağızlarından geçlik lafı eksik olmayan üyeler geçleri geri plana bırakıp kendileri boy gösterisine çıkınca protestolar başlayıp halk onları ıslıkladı yuhladı sonra maçı terk ettiler.ama bu halk bunları unutmaz .İşte diyeceğim BU MECLİS ÜYELERİN GENÇLERE VERMİŞ OLDUĞU DEĞER BUYMUŞ demekki onların gönlünde sözde geçlik lafları varmış bunu da dün akşamki maçta göstermiş oldular teşekkür ederim