banner212

banner211

Demirspor Futbol Ordusu

Demirspor Futbol Okulu geleceğin futbol yeteneklerini yetiştirmeye devam ediyor. Demirspor Tesisleri’nde haftanın 2 günü çalışan lacivert-mavili takımda 125 sporcu antrenörlerinin gözüne girmeye çalışıyor.

Diğer Futbol 08.07.2016, 10:39 08.07.2016, 11:09 UTKU KAYNAR
Demirspor Futbol Ordusu
banner218
 Demirspor Futbol Okulu geleceğin futbol yeteneklerini yetiştirmeye devam ediyor. Demirspor Tesisleri’nde haftanın 2 günü çalışan lacivert-mavili takımda 125 sporcu antrenörlerinin gözüne girmeye çalışıyor.125 SPORCU
İlimizde altyapı denilince akla gelen kulüplerinin başında gelen Demirspor, Futbol Okulu çalışmalarına ara vermiyor. Antrenörler Ahmet Akkuş, Muhsin Öztürk, Metin Kaya, Talha Bozkurt ve Kaan Kara nezaretinde haftanın iki günü 125 yıldız adayı idmanlarına Demirspor Tesisleri’nde devam ediyor.  Sıcak havaya rağmen idmanlarda hırslı ve istekli tavırlarıyla antrenörlerinin gözüne girmeye çalışan yıldız adaylarını, aileleri de çalışmalarda yalnız bırakmıyor.

MEMNUNUM
Demirspor antrenörü Muhsin Öztürk, hedeflerinin altyapıdan başarılı oyuncuları yetiştirerek A Takım’a kazandırmak olduğunu söyledi. Antrenör Öztürk, Bu yıl 2001 ve 2002 kategorilerinde takımlarımız şampiyon oldu. Biz dışarıdan değil kendi bünyemizden oyunculara şans veriyoruz. Gösterilen ilgiden memnunuz. Her gün de başvuru geliyor. Ancak biz bünyemiz kadar oyuncu alıyoruz. Bize bu konuda her türlü desteği veren Kulüp Başkanımız Muammer Güneş ve Genel Kaptanımız Sinan Erol’a teşekkür ediyorum” dedi.  

Serkan ÖZAY/YENİHABER GAZETESİ

banner220
Yorumlar (0)