banner212

banner211

EĞİTİM-BİR-SEN’DE ŞAMPİYON İMAM HATİP

Eğitim-Bir-Sen Pamukova İlçe Temsilciliği tarafından düzenlenen 5. Geleneksel Bahar futbol turnuvası sona erdi.

Diğer Futbol 19.04.2019, 23:51 UTKU KAYNAR
EĞİTİM-BİR-SEN’DE ŞAMPİYON İMAM HATİP
banner218

Eğitim-Bir-Sen Pamukova İlçe Temsilciliği tarafından düzenlenen 5. Geleneksel Bahar futbol turnuvası sona erdi. İmam Hatip Lisesi final maçını kazanarak şampiyonluğunu ilan etti.

Bir aydır süren Eğitim-Bir-Sen Pamukova İlçe Temsilciliği futbol turnuvası İmam Hatip Lisesi ile Ertuğrul Gazi Ortaokulu arasında oynanan final maçı ile son buldu. Final müsabakasında rakibine üstünlük sağlayan İmam Hatip Lisesi şampiyon olurken final maçının ardından kupa töreni ile ödüller sahiplerini buldu.

Eğitim-Bir-Sen Pamukova İlçe Temsilcisi Mahmut Sami Tuncal yaptığı açıklamada; ‘’Turnuvamız ilçemizin tüm okullarının katılımıyla görkemli bir sportif faaliyet oldu. Öğretmenlerimiz arasında tanışma, kaynaşma ve etkileşimin artması için çabalıyoruz. Birlik beraberlik içinde çok güzel, huzurlu öğretmenlere yakışır bir turnuva oldu. Tüm katılan takımlara, oyuncularına, teknik komiteye, hakemlere bizleri yalnız bırakmayan seyircilere çok teşekkür ederiz. Ayrıca ev sahipliği yapan Çelikler halı saha çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ederim’’ dedi.

Yorumlar (0)