Erenler 54 FK, Konyaspor’u konuk etti

Erenler 54 Futbol Kulübü, hazırlık maçında kendi sahasında Konyaspor’u ağırladı.

Diğer Futbol 28.06.2022, 16:25 SporExpres
Erenler 54 FK, Konyaspor’u konuk etti

Erenler 54 Futbol Kulübü, hazırlık maçında kendi sahasında Konyaspor’u ağırladı. Her iki takımın U11 ve U12 takımları kozlarını paylaştı. Her iki kategoride de minik futbolcular birbirine üstünlük kuramadı ve maçlar golsüz eşitlikle sonuçlandı. Minik futbolcuların oynadığı karşılaşmalara ilgi ise yoğundu. Aileler ve sporseverler miniklerin oynadıkları futbolu beğendiler ve dakikalarca alkışladılar.

“ÇOK YETENEKLİ SPORCULAR VAR”

Konyaspor Sakarya Bölge oyuncu izleme sorumlusu Melih Uzunözmen Konyaspor U12-U13 Yaş gruplarını Sakarya Erenler Stadinda Ağırladı. Sakarya'da çeşitli takımlarda  izlediği futbolcu adaylarını Konyaspor Alt Yapı sorumluları Fatih Başak Ve Ahmet Kök hocalara izlettiren Melih Uzunözmen gelecek adına umutlu konuştu ve Konyasporun 45 sporcudan 10 unu begenip Konya'ya davet ettiklerini söyledi! 

“GÜÇLERİNE GÜÇ KATACAĞIZ”

Oynanan maçların ardından konuşan Erenler 54 Antrenörü Fatih Kanbur; “Öncelikle Konyaspor’a Erenlerler’e geldikleri için çok teşekkür ediyoruz. Konyaspor, Hendek’te düzenlenen minikler turnuvasına katıldı. Daha sonra da teklifimizi kabul edip Erenler Stadı’na gelip, takımımızla maç yaptılar. Antrenörlerine ve minik sporcularına başarılar diliyorum. Bundan sonra da büyük takımların minik futbolcuları ile maç alacağız. Kendi minik sporcularımızın güçlerine güç katacağız.” dedi.

Karşılaşmaların ardından açıklamalarda bulunan Konyaspor altyapı hocaları Fatih Başak ve Ahmet Kök; “Erenler 54 Futbol Kulübü ile oynadığımız maçta gerçekten zevk aldık. Erenler 54 Futbol Kulübü’nde de çok yetenekli sporcular var. Onları da yakın takibe aldık. Değerlendirmeler yapacağız ve İyi olanları takımımıza kazandıracağız.” İfadelerine yer verdi. 

Yorumlar (1)
Bayram 2 yıl önce
Adamı olan transfer olur kimse kimseyi kandırmasın