banner212

banner211

ERENLER FK, ALTINORDU’YA KONUK OLDU

Erenlerspor altyapısında gösterdiği başarılı performans ardından Erenler FK’yı kurarak alt yapı çalışmalarına devam etme kararı alan Fatih Kanbur ve ekibi Altınordu Felsefe Kardeşliği (AFEK) kapsamında İzmir’e davet edildi.

Diğer Futbol 25.10.2021, 17:41 UTKU KAYNAR
ERENLER FK, ALTINORDU’YA KONUK OLDU
banner218

Erenlerspor altyapısında gösterdiği başarılı performans ardından Erenler FK’yı kurarak alt yapı çalışmalarına devam etme kararı alan Fatih Kanbur ve ekibi Altınordu Felsefe Kardeşliği (AFEK) kapsamında İzmir’e davet edildi. Altınordu U14 takımı ile bir hazırlık maçı yapan temsilcimiz de antrenörler Ercan Konuklar, Fatih Kanbur ve Sakarya Altınordu Futbol Okulları (AFO) Sorumlusu Günay Terzi, kulüp başkanı Seyit Mehmet Özkan’ı ziyaret etti. 

Metin Oktay Yerleşkesi’nde Erenler FK ve Altınordu U14 takımları arasında oynanan hazırlık karşılaşmasını ev sahibi ekip 4-0 kazanırken Antrenör Fatih Kanbur; Bizi İzmir’e davet eden Altınordu Kulüp başkanı Seyit Mehmet Özkan ve altyapı hocalarımıza çok teşekkür ediyorum. Sporcularımız için önemli bir tecrübe oldu. Birlikte neler yapabiliriz bunları değerlendirdik’’ dedi.

banner220
Yorumlar (1)
Sakaryalı 1 yıl önce
Fatih hoca ne hikmete ne Fevziye hakkını yedirmedi, diğerleri gibi sinmedi yüzyılın kapağını yaptı başarılar..