Hendek'te şampiyon Dikmen

Hendek Kaymakamlık Kupası Numan Cengiz Turnuvasında Şampiyon Dikmenspor olurken karşılaşmayı yüzlerce kişi izledi.Hendek Kaymakamlık Kupası Numan Cengiz Turnuvası Final maçında Harmantepespor’u penaltılarda 3-2 yenen Dikmenspor turnuvayı Şampiyon olarak tamamladı.

Diğer Futbol 23.07.2022, 10:47 SporExpres
Hendek'te şampiyon Dikmen

PENALTILARA KALDI

Final karşılaşmasında Dikmenspor’un golünü 29. Dakikada Erkan kaydederken, Harmantepespor’un golünü ise 30. Dakikada Ünsal kaydetti. Normal süresi 1-1 eşitlikle biten karşılaşma penaltı atışlarına giderken, penaltı atışları sonucunda 3-2 üstünlük sağlayan Dikmenspor 16. Hendek Kaymakamlık Kupası Numan Cengiz Futbol Turnuvası Şampiyonu oldu.

KUPA VE MADALYALAR VERİLDİ

Turnuvanın en centilmen takımı Hendek Orman İşletme Müdürlüğü kupasını Hendek Orman İşletme Müdürü Hakan Kızılarslan tarafından takdim edilirken, turnuvanın gol kralı Kayalar Takımından İshak Topçu’ya kupasını Hendek Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Süleyman Akıcı tarafından takdim edildi.Turnuva ikincisi Harmantepespor’un kupa ve madalyalarını Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır takdim etti.

KUPA DİKMENSPOR’UN

Turnuvayı Şampiyon olarak tamamlayan Dikmenspor’a kupa ve madalyalarını Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır tarafından takdim edilirken, Şampiyon oyuncular kupa töreni sonrası şampiyonluğu Dikmenli Vatandaşlar ile birlikte büyük sevinç yaşayarak kutladılar.

Dikmenspor: 3

Harmantepespor: 2

Hakem: Aytekin Atabek

Saha: Hendek Orman İşletme

Dikmenspor: Coşkun, İdris, Erkan G. Erkan P., Savaş, Kadir, Samet, Hamza, Uğur, Muhammed, Bilal, Selçuk, Yusuf, Vural

Teknik Direktör: Adem Göçlü

Harmantepespor: Muhammed, Fatih, Yılmaz, Ünsal, Güngör, İslam, Ufuk, Ersin, Ünal, Aşkın, Zübeyir, Ahmet, Erdal, Fatih

Teknik Direktör: Erdal Bıçak

Goller: Dk. 29 Erkan (Dikmenspor), Dk.30 Ünsal (Harmantepespor)

Penaltı Atışları Sonucu 3-2

ŞENOL İLETİŞİM 3.Ü OLDU

Hendek Kaymakamlık Kupası Numan Cengiz Turnuvası 3.’lük 4.’lük maçında Yeşiller Mahallesi’ni 3-2 mağlup eden Şenol İletişim turnuvayı 3. olarak tamamladı.

Şenol İletişim: 3

Yeşiller Mahallesi: 2

Hakem: Görkem Cesur

Saha: Hendek Orman İşletme

Şenol İletişim: Eşref, Samet, Yasin, Oğuz, Mesut, Burak, Celil, Kemal, Yunus, Rıza, Tamer, Serdar, Gürkan

Teknik Direktör: Şenol Çaltepe

Yeşiller Mahallesi: Ümit, Uğur, Özgür, Emre, Oğuzhan, Şükrü, İlkay, Murat, Hasan, Barış, Halil İbrahim

Teknik Direktör: İsa İslam

Goller: Dk. 12, 50 İlkay, Dk. 30 Celil (Şenol İletişim), Dk. 10 Şükrü, Dk. 28 Halil İbrahim (Yeşiller Mahallesi) Kupa ve Madalya Töreni

Turnuvayı 3. olarak tamamlayan Şenol İletişim’in kupa ve madalyalarını Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, CHP Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar ve İyi Parti Hendek İlçe Başkanı Fatih Bayındır tarafından takdim edildi.

VETRANLARDA ŞAMPİYON HENDEK BARO

Hendek Kaymakamlık Kupası Numan Cengiz Turnuvası Veteranlar Grubu Şampiyonu Hendek Baro, bugün düzenlenen kupa töreni ile kupa ve madalyalarına kavuştu. Şampiyon Hendek Baro Hendek Kaymakamlık Kupası Numan Cengiz Turnuvası Veteranlar Grubu Şampiyonu Hendek Baro’nun kupa ve madalyaları Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır tarafından takdim edildi.

Hendek Kaymakamlık Kupası Numan Cengiz Turnuvası Veteranlar Grubu ikincisi Köroğlu Halı Saha Dikmen’e kupa ve madalyalarını Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır takdim etti. Turnuva üçüncüsü Sarılar Fındık’ın kupa ve madalyalarını Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, CHP

ÖZEL DERECELER

Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar ve İyi Parti Hendek İlçe Başkanı Fatih Bayındır takdim etti.Turnuva Veteranlar grubunda centilmenlik kupası İscar Auto Hamam’ın olurken kupalarını Hendek İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan takdim etti. Veteranlar gol kralı Hendek Baro Takımından Hakan Öz’e kupasını Hendek Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Süleyman Akıcı ve Hendek Orman İşletme Müdürü Hakan Kızılarslan tarafından takdim edildi.

Yorumlar (0)