banner212

banner211

Karasu'da Plaj Futbolu Heyecanı Başlıyor

TFF Karasu Plaj Futbolu ön etabı eleme fikstür kuraları Karasu Belediyesi Meclis Salonu’nda hafta içi çekildi.

Diğer Futbol 24.07.2019, 18:02 UTKU KAYNAR
Karasu'da Plaj Futbolu Heyecanı Başlıyor
banner218

TFF Karasu Plaj Futbolu ön etabı eleme fikstür kuraları Karasu Belediyesi Meclis Salonu’nda hafta içi çekildi. Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’nın yaptığı kura çekiminde turnuvaya 8 takım katılım gösterdi.

8 TAKIM İKİ GRUP

Hafta içi Karasu Belediyesi Meclis Salonu’nda TFF Karasu Plaj Futbolu ön etabı eleme fikstür kuraları çekildi. Turnuvaya sekiz takım katılım gösterirken 4 takım A grubuna 4 takım da B grubunda yer aldı. A takımında Karasu Yalı Sahilspor, Akyurt İnşaat, Ozanlar Gücü, Kuzeyin Çocukları yer alırken, B takımında Togaylar, Namazgah Real Çelik Kapı, Kocaali Yeni Mahalle ve Dülger Pansiyon takımlarından oluştu.

29 TEMMUZ’DA BAŞLIYOR

29 Temmuz pazartesi günü başlayacak olan ilk maç A grubunda Karasu Yalı Sahilspor ile Kuzeyin Çocukları arasında oynanacak. İkinci maç B grubundan Togaylar ve Dülger Pansiyon arasında, üçüncü maç A grubunda Akyurt İnşaat ve Ozanlar Gücü arasında son maç ise B grubundan Namazgah Real Çelik Kapı ile Kocaali Yeni Mahalle arasında oynanacak. Turnuva 1 hafta boyunca devam edecek. Bu gruplardan ilk iki sırayı alan takımlar, üst gruba çıkarak tek bir grupta birleşerek mücadele edecek. Burada da birinci olan Sakarya ve Karasu’yu Antalya’da temsil edecek.

Yorumlar (0)