Karasu'nun gençleri bir başka

Diğer Futbol 14.03.2024, 11:29 14.03.2024, 11:31 UTKU KAYNAR
Karasu'nun gençleri bir başka

Karasuspor A Takımı Bölgesel Amatör Lig’de sıkıntılı günler geçirirken genç takımları rüzgar gibi esiyor.U-15 takımı grubunu lider tamamlayarak Play-Off’a kaldı. U-17 ekibi ise şimdiye kadar grupta oynadığı 5 maçtan da galibiyetle ayrıldı ve Play-Off’a kalmayı garantiledi.

ALTYAPI RÜZGARI

Karasuspor, altyapıya yaptığı yatırımın meyvelerini toplamaya başladı. U-15 ve U-17 kategorilerinde puan kaybı yaşamayan sarı-kırmızılılar U-15’lerde 6’da 6, U-17’lerde 5’te 5 yaptı. U-15 ekibi gruptan lider olarak çıkmayı garantilerken, U-17 ekibi ise Play-Off’a kalmayı garantiledi. U-17’lerin liderlik durumu ise son iki maç sonrası belli olacak. Karasuspor U-17 ekibi cumartesi günü Ferizlispor ile Karasu Stadı’nda liderlik maçına çıkacak.

GENÇLERİN DEĞERİ

Karasuspor’un çok büyük bir camia olduğunu söyleyen Altyapı Sorumlusu Yusuf Parlak, “Altyapıya yaptığımız yatırım, Karasuspor’un geleceğine yaptığımız yatırım olacak. Şu aşamada dahi gençlerimizin gösterdiği performans ve elde ettiği sonuçlar ne denli iyi bir iş yaptığımızın göstergesi konumunda. Burada elde ettiğimiz başarıların kalıcı olması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)