Kazımpaşa'da futbol şöleni

Kazımpaşa Birlikspor’un düzenlediği Birlik Futbol Turnuvası nefes kesti. Kazımpaşa Sahası’nda 5 takımın katılımıyla yapılan turnuva sonunda tüm takımlara kupaları verildi.

Diğer Futbol 29.09.2021, 18:28 29.09.2021, 18:29 SporExpres
Kazımpaşa'da futbol şöleni

5 TAKIM KATILDI

Süper Lig ekiplerinden Kazımpaşa Birlikspor’da altyapıya yönelik çalışmalar kapsamında hafta sonu futbol turnuvası düzenledi. Genel Koordinatörlüğünü Hayri Keskin, Antrenörlüklerini ise Emre Yaman ile Gökhan Gülçiçek’in yaptığı Mavi-Beyazlı takımın organize ettiği Birlik Futbol Turnuvasına Zonguldak Trabzonspor Futbol Okulu, Sakarya Elitspor, Maltepe Gençlikspor ve Kazımpaşa Birlikspor (2 takımla) katıldı.  Büyük çekişmeye sahne olan müsabakalar nefesleri kesti.

ELİTSPOR ZİRVEDE

2008-2015 ve arasındaki doğumlu futbolcuların ter döktüğü Birlik Turnuvası Kazımpaşa Futbol Sahasını şenlendirdi. Ailelerin de ilgiyle takip ettikleri turnuvada saha cıvıl cıvıldı. Gün boyu birbirleriyle maç yapan küçükler, mücadeleleri ile kendilerine hayran bıraktı. Turnuva sonunda birinciliği Sakarya Elitspor kazanırken ikinci  Zonguldak Trabzonspor Futbol Okulu üçüncülüğü ise Maltepe Gençlikspor elde etti. Turnuva sonunda veliler, sporcuların performanslarını ayakta alkışladı.

Yorumlar (0)