Minikler Süper Turnuvada Buluştu

Junior Süper Lig ekibinin organize ettiği Summer 2023 Cup U9 turnuvası 4 Haziran Pazar günü gerçekleştirildi.

Diğer Futbol 07.06.2023, 11:21 SporExpres
Minikler Süper Turnuvada Buluştu

Minik sporcuların büyük heyecanla mücadele ettiği organizasyona ailelerde yoğun ilgi gösterdi. Saha içinde mücadele eden sporcular kadar tribünlerinde heyecanı görülmeye değerdi.2014-2015 doğumlu çocukların kıyasıya mücadele ettiği turnuvada penaltı atışları sonucunda ipi göğüsleyen taraf Hendekspor oldu. İkinci 54 FK olurken organizasyonun üçüncüsü Karasu Belediyesi oldu.

ÖZEL ÖDÜLLER

Yoğun ilgi gören organizasyonda en iyi kaleci ödülünü 54 FK ‘dan Türkay Mahmut, en iyi defans oyuncusu ödülünü 54 FK‘dan Muhammed Talha Ayaz, en iyi orta saha oyuncusu ödülünü Hendekspor’dan Nejat Doğan Çakır, en iyi forvet oyuncusu 54 F’dan Kuzey Akın, Gol kralı ödününü Hendekspor’dan Nejat Doğan Çakır aldı. Junior Süper Lig ailesi olarak takımlarımıza katılımları için teşekkür eden organizasyon sahibi Selim Çalık ilerleyen dönemlerde organizasyonların devam edeceğini bildirdi.

SÜPRİZ TEKLİF

İstiklal marşı ile başlayan turnuvada ise sürpriz bir evlilik teklifi geldi. Kaleci antrenörü Mustafa Yılmaz sürpriz yaparak Bukle Ünlüsoy’a evlilik teklifinde bulundu. Taraftarların ve minik sporcuların büyük desteğini alan Yılmaz evet cevabını aldı.

Yorumlar (0)