banner212

banner211

Sakarya Barosu 4’üncü oldu

Bu yıl 13’üncüsü gerçekleştirilen Atatürk Kupasına katılan Sakarya Barosu üyesi avukatların oluşturduğu Futbol Takımı, turnuvayı 4’üncü tamamladı.

Diğer Futbol 27.04.2019, 22:57 UTKU KAYNAR
Sakarya Barosu 4’üncü oldu
banner218

Antalya Barosu’nun ev sahipliğinde bu yıl 13’üncüsü düzenlenen Avukat Spor Oyunları Atatürk Kupası tamamlandı.18 Nisan - 23 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen turnuvaya 15 Baro katılırken, baroları toplam 59 takım temsil etti. Turnuvada Futbol, basketbol, voleybol ve satranç branşlarında yaklaşık 1000 katılımcı yer aldı.

PENALTILARDA KAYBETTİ

Antalya’da gerçekleştirilen turnuvada Sakarya Barosu Futbol Takımı, Mersin Barosu’nu 3-0, Antalya Barosu’nu 3-1, Adana Barosu’nu 3-0, Ankara Barosu’nu ise 4-1’lik skorla eleyerek yarı finale çıktı.Yarı finalde ise Gaziantep Barosu ile karşılaşan Sakarya Barosu, 0-0 biten maçın sonunda, penaltılarda 4-3 mağlup olarak turnuvaya veda etti.

3’üncülük - 4’üncülük maçında ise Ankara Barosu Ottomans ile karşılaşan Sakarya Barosu Futbol Takımı, 1-1 biten maçın sonunda penaltılarda 4-3 kaybetti ve turnuvayı 4’üncü olarak tamamladı. Turnuvayı başından sonuna kadar takip ederek Sakarya Barosu Futbol Takımı oyuncularına destek veren Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak, futbolcu meslektaşlarını verdikleri mücadeleden ötürü tebrik etti.

PLAKET VERİLDİ

Turnuvanın tamamlanmasının ardından Antalya Barosu tarafından düzenlenen ödül töreninde, Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak, Antalya Barosu Başkanı Av. Polat Balkan ve Ankara Barosu Başkanı R. Erinç Sağkan sporculara katılımları dolayısıyla plaket takdim etti. Ayrıca Başkan Av. Abdurrahim Burak törende yaptığı konuşmada turnuvaya katılan tüm sporcuları tebrik etti ve Antalya Barosu’na misafirperverliği dolayısıyla teşekkürlerini iletti.

banner220
Yorumlar (0)