banner212

banner211

Sakarya İl Hakem Kurulu belirlendi

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK), İl Hakem Kurulu Başkanlığına (İHK) Özgür Aygün’ü atadı.

Diğer Futbol 04.09.2019, 12:14 04.09.2019, 17:38 UTKU KAYNAR
Sakarya İl Hakem Kurulu belirlendi
banner218

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK), İl Hakem Kurulu Başkanlığına (İHK) Özgür Aygün’ü atadı. Aygün’ün bıraktığı TFFHGD Sakarya Şube başkanlığına ise Ahmet Öztürk getirildi.

SARVAN İNTİKAMINI ALDI!

Zekeriya Alp başkanlığında oluşan yeni MHK, bir çok ilde olduğu gibi Sakarya’da da eskileri gönderdi, yenileri atadı. Kurban Bayramı öncesi MHK Başkan Vekili Oğuz Sarvan tarafından gerçekleştirilen bir operasyonla, Sakarya İl Hakem Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Ferizli Gençlik Spor İlçe Müdürü de olan Şükrü Özkan’ın yerine Bursa’dan bir Kayyım ataması yapmak istemiş ama Sakarya dinamiklerinin ayağa kalkması sonucu bu atama iptal edilmişti. 

YÖNETİMİ DE BELLİ OLDU

 Aynı zamanda TFFHGD Sakarya Şube Başkanı olduğu gibi, Söğütlü Gençlik Spor İlçe Müdürü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğünde Spor Şube Müdürü olarak görev yapan Özgür Aygün kurulunu da oluşturdu. Burhan Karpuz, Hasan Yılmaz, Mustafa Öztürk ve Yasin Subaşı’dan oluşan yeni İl Hakem Kurulu dün resmen atandı. Dernek başkanlığına Aygün’ün yerine ise kendi yönetiminde yer alan Ahmet Öztürk getirildi. Ayrıca, boşalan Dernek yönetimine de, listesinin ilk yedeği olan üye alındı.

HASAN GÖKDEMİR /Adapazarı Akşam Haberleri

Yorumlar (0)