banner212

banner211

Sakaryalı Hakemler ayak tenisi turnuvasında buluştu

Sakarya Bölgesi Futbol Hakemleri yeni sezon öncesinde düzenlenen ayak tenisi turnuvası ve mangal partisinde bir araya geldiler.

Diğer Futbol 29.07.2021, 11:01 29.07.2021, 11:07 UTKU KAYNAR
Sakaryalı Hakemler ayak tenisi turnuvasında buluştu

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Sakarya şubesi yönetiminin düzenlediği “Ayak Tenisi Turnuvası” Sakarya Atletizm Pisti tesislerinde yapıldı. Sakarya gençlik ve Spor İl müdürü Arif Özsoy, Spor şube müdürü Özgür Aygün, Serdivan İlçe spor müdürü Şükrü Özkan, TFFHGD yönetim kurulu başkanı Gürkan Tekneci ve spor adamlarının izlediği karşılaşmalar çok çekişmeli geçti. Organizasyon sonunda düzenlenen mangal partisinde hakemler yorgunluk attı.

MİSAFİLR ŞAMPİYON OLDU

Üçer kişiden oluşan 16 takımın mücadele ettiği Ayak Tenisi Turnuvası’nda  eleme usulü ile yapılan maçların ardından kadrosunda hakem yer almayan Ömer Bektaş, Tamer Yüksel, Necmettin Koçak ve Eser Balaban’dan oluşan Misafir adlı takım şampiyonluğa ulaştı.

PALMİYE VE AKYAZI

Misafir takımın hakemleri geride bıraktığı turnuvada Atilla Karaoğlan, Levent Gümüşdere, Oğuzhan Yiğit Karpuz’ dan oluşan Palmiye takımı ikinci, İsmail Abdullahoğlu, Eyüp Ensar Kurt, Ensar Kesikbaş’ın temsil ettiği Akyazı takımı üçüncü oldu.

KUPALARINI ALDILAR

Şampiyon takıma madalya ve kupasını Dernek yönetim kurulu başkanı Gürkan Tekneci ile AK Parti Adapazarı ilçe başkanı Erol Aydın, ikinci takıma madalya ve özel ödülünü Spor şube müdürü Özgür Aygün Üçüncü takıma madalya ve kupası futbol İl temsilcisi Tezcan Demir verdiler.

MANGAL PARTİSİ

Büyük çekişmeye sahne olan maçların tamamlanmasının ardından ünlü ızgaraca Erdoğan ustanın hazırladığı Köfte, Sucuk ekmek ten mangal partisinde hakemler hem yorgunluk attı hem de hasret giderdi.

Yorumlar (0)