Sakaryalı Hakemler Futsalda kapıştı

Diğer Futbol 16.01.2024, 16:11 UTKU KAYNAR
Sakaryalı Hakemler Futsalda kapıştı

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Sakarya Şubesi futsal turnuvası düzenledi. 49 hakem ve gözlemcinin katıldığı turnuvada 6 Takım 12'şer dakikalık eleme usulü oynadığı müsabakaların ardından Team El Pedro takımı şampiyon oldu oldu. Turnuva sonunda katılanlara ikramda bulunuldu. Turnuvaya İl Hakem Kurulu’ndan başkan Fatih Sucuoğlu, Ertuğrul Kardeş ve Kamil Turan katıldı.

NEŞELİ TURNUVA

Dernek Müdürü Ömer Can Yelep yönettiği maçların ardından şampiyon olan takıma Kupa ve madalyaları Dernek yöneticisi Engin Bıçak ve Dernek Genel Sekreteri Muhammed Emin Arıcı verdi. Engin Bıçak’ın kaptanlığını yaptığı Bıcak United takımı turnuvanın en çok gol yiyen takımı olarak önemli bir istatistiğe imza attı

TEŞEKKÜR EDİLDİ

TFFHGD Sakarya Şubesi'nden yapılan açıklamada; 'Turnuvaya katılarak bizleri yalnız bırakmayan tüm hakem ve gözlemcilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Sizlerle daha güçlüyüz, birlikte nicelerine.' ifadelerine yer verildi. Öte yandan Benzer organizasyonların ilerleyen haftalarda yeniden tekrarlanması bekleniyor.

Yorumlar (0)