Sapanca Halk Eğitim'in Yıldızları

Sapanca Halk Eğitim Futbol Okulu, haftanın 4 günü Sapanca Metem Okulu sahasında çalışmalarını sürdürüyor.

Diğer Futbol 13.08.2021, 11:51 UTKU KAYNAR
Sapanca Halk Eğitim'in Yıldızları

Sapanca Halk Eğitim Futbol Okulu, tecrübeli antrenör Bayram Ay gözetiminde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yaklaşık 50 öğrencinin bulunduğu yaz okulunda kız öğrencilerinde futbol okuluna ilgi göstermesi dikkat çekiyor.

HALK EĞİTİM DESTEĞİ

Bir çok ilçede devam eden yaz spor okullarının arasında Sapanca Halk Eğitim Merkezi futbol okulu  dikkat çekiyor. Sapanca Halk Eğitimi müdürü Selahattin Cağır ve Müdür Yardımcısı Süleyman Çakmak’ın desteklediği futbol okulunda minik sporcularla yakından ilgilenilirken veliler de Halk Eğitimin bu çalışmasından oldukça memnun

ONLAR GELECEĞİMİZ

Sakarya’nın tanınmış antrenörlerinden Bayram Ay gözetiminde çalışmalarına devam eden Sapanca Halk Eğitim Futbol Okulu’nda minikler hem spor yapıyor hem de aktivitelerle sosyalleşme fırsatı buluyor. Haftanın dört günü antrenman yaptıklarını belirten antrenör Bayram Ay; Halk Eğitimi futbol okulu olarak çalışmalarımızı haftanın 4 günü devam Ediyorum. Belediye Başkanı Özcan Özen Futbol topu ve hazırlık maçları için araç tahsis ediyor. Halk Eğitim Müdürümüz penye ve maskeleri hallediyor. Müdür Yardımcısı Süleyman Çakmak, çocuklarımıza ikramlarda bulunup bizimle yakından ilgileniyor.

ANTRENMAN SONRASI İKRAM

Sapanca Halk Eğitimi Futbol Okulu çalışmalarına ilçe esnafı da destek oluyor.  Antrenör Bayram Ay, belki de geleceğin yıldızları olacak bu çocukların hem eğitim almaları hem de spor yapmaları için ilçe esnafımız bile yakından ilgi gösteriyor. Bugün yaptığımız çalışma sonrasında Buğra Cebeci sağolsun çocuklara lahmacun ve aran ikramında bulundu. Bu tür destekler aslında onları hem mutlu ediyor hem de heveslendiriyor.

MİNİKLERLE SOHBET

Sapanca Metem Okulu sahasında yapılan çalışmayı, Sapanca Halk Eğitimi müdürü Selahattin Cağır,  Müdür Yardımcısı Süleyman Çakmak ve Hacımercanspor kulüp başkanı Metin Mercan’dan ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı ve öğrencilerle sohbet etti.

Yorumlar (0)