Söğütlü'de finalin adı: SASKİ-Söğütlü Veteranlar

Diğer Futbol 16.09.2023, 19:32 SporExpres
Söğütlü'de finalin adı: SASKİ-Söğütlü Veteranlar

Söğütlü Kaymakamlık Futbol Turnuvası görkemli açılışla start aldı. 22 Takımın mücadele ettiği turnuvada Olgunlar Kategorisi’nde yarı final heyecanı yaşandı. Yarı final müsabakalarını Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten ve Söğütlü Muhtarlar Derneği Başkanı Cihan Çakırsoy tribünden takip etti

Kurudil ve SASKİ Takımlarının karşı karşıya geldiği yarı final ilk mücadelesinde 6 gole sahne oldu. SASKİ müsabakayı 5-1 kazanarak adını finale yazdırmayı başardı. SASKİ’yi Finale taşıyan golleri Şahip, Cemil, Yusuf 2 ve Recep kaydederken Kurudil’in tek golünü ise Gökhan kaydetti.

Yarı final ikinci maçında Maksudiye Mahallesi ve Söğütlü Veteranlar Takımı karşı karşıya geldi. Büyük çekişmeye sahne olan mücadeleyi Söğütlü Veteranlar takımı 5-2 kazanarak finale çıkan ikinci ekip oldu. Söğütlü Veteranlara finali getiren golleri Muhammed, Oğuzhan ve Ercan (3) kaydetti. Makudiye’nin golleri ise Agah’dan geldi. Taraftarların büyük ilgi gösterdiği yarı final gecesi oldukça coşkulu geçerken Olgunlar Kategorisi’nde final heyecanı Pazar akşamı yaşanacak.

Yorumlar (0)