Söğütlü'de şampiyon SASKİ ve Karateke

Söğütlü Kaymakamlığı tarafından geleneksel olarak düzenlenen futbol turnuvasında önceki akşam final heyecanı yaşandı.

Diğer Futbol 19.09.2023, 10:38 SporExpres
Söğütlü'de şampiyon SASKİ ve Karateke

Söğütlü Kaymakamlık Futbol Turnuvası final maçlarıyla sona erdi. Genç olgunlar ve olgunlar kategorisinde yaşanan futbol resitali sonunda olgunlarda SASKİ, genç olgunlarda ise Karateke şampiyon oldu.

TRİBÜNLER DOLDU

Söğütlü Kaymakamlık Futbol Turnuvası nefesleri kesti. Genç olgunlar ve olgunlar kategorisinde yaşanan final akşamında Söğütlü Kaymakamı Cevat Gün, Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, Söğütlü İlçe Spor Müdürü Turgay Özten, porotokol üyeleri ve taraftarlar büyük ilgi gösterdi.

OLGUNLARDA SASKİ

Olgunlar kategorisinde oynanan final maçlarıyla başlayan akşamda SASKİ ile Söğütlü Veteranlar kozlarını paylaştı. Büyük çetkişmeye sahne olan müsabakadan SASKİ, Cemil (2) ve Emre’nin golleriyle 3-1 galip ayrılmayı başardı. Maçın bitiş düdüğüyle birlikte şampiyon SASKİ büyük mutluluk yaşadı.

GENÇLERDE KARATEKE

Genç Olgunlar kategorisinde ise Yeniköy Gençlik ile Karateke karşı karşıya geldi. Son saniyesine kadar heyecanın düşmediği müsabakayı Yunum Emre (2) golleriyle 2-1 kazanan karateke şampiyon oldu. Şampiyon sporcular mutluluklarını kendilerini maç boyunca destekleyen taraftarlarıyla birlikte paylaştı.

Yorumlar (0)