SUBÜ'de şampiyonlar belli oldu

SUBÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen Öğrenci Futbol Turnuvasını Karasu Meslek Yüksekokulu, Personel Futbol Turnuvasını ise Arifiye Meslek Yüksekokulu & Dil Eğitim-Öğretim Uygulama ve Araştırma Merkezi şampiyon olarak tamamladılar.

Diğer Futbol 16.06.2022, 12:20 SporExpres
SUBÜ'de şampiyonlar belli oldu

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen Öğrenci Futbol Turnuvası ve Personel Futbol Turnuvası sona erdi. SUBÜ Stadyumu’nda düzenlenen turnuvalardan Öğrenci Futbol Turnuvasına 14 takım, Personel Futbol Turnuvasına 15 takım katıldı. İki gruba ayrılan takımlardan gruplarını ilk iki sırada tamamlayanlar yarı finalde mücadele ettiler.

14 TAKIM KATILDI
Öğrenci Futbol Turnuvası A Grubunda Ferizli Meslek Yüksekokulu ve Sakarya Meslek Yüksekokulu, B Grubunda ise Karasu Meslek Yüksekokulu ve Dil Eğitim-Öğretim Uygulama ve Araştırma Merkezi gruplarını ilk iki sırada tamamlayarak yarı finale yükseldiler. Yarı final müsabakalarında Ferizli Meslek Yüksekokulu’nu mağlup eden Karasu Meslek Yüksekokulu ile Dil Eğitim-Öğretim Uygulama ve Araştırma Merkezi’ni mağlup eden Sakarya Meslek Yüksekokulu finale yükseldiler. Finalde rakibi Sakarya Meslek Yüksekokulu’nu mağlup eden Karasu Meslek Yüksekokulu Öğrenci Futbol Turnuvası şampiyonu oldu. 3’üncülük maçında ise Ferizli Meslek Yüksekokulu’nu mağlup eden Dil Eğitim-Öğretim Uygulama ve Araştırma Merkezi turnuvayı 3’üncü sırada tamamlamayı başardı.

PERSONELLER YARIŞTI
Personel Futbol Turnuvası A Grubunda Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı & Strateji Geliştirme Daire Bakanlığı ile Sağlık Bilimleri Fakültesi, B Grubunda Arifiye Meslek Yüksekokulu & Dil Eğitim-Öğretim Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Bilgi İşlem Daire Başkanlığı yarı finale yükseldiler. Yarı final müsabakalarında Bilgi İşlem Daire Başkanlığını mağlup eden Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı & Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı ile Sağlık Bilimleri Fakültesini mağlup eden Arifiye Meslek Yüksekokulu & Dil Eğitim-Öğretim Uygulama ve Araştırma Merkezi finale yükseldiler. Finalde rakibi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı & Strateji Geliştirme Daire Başkanlığını mağlup eden Arifiye Meslek Yüksekokulu & Dil Eğitim-Öğretim Uygulama ve Araştırma Merkezi, Personel Futbol Turnuvası şampiyonu oldu. 3’üncülük maçında ise Bilgi İşlem Daire Başkanlığını mağlup eden Sağlık Bilimleri Fakültesi turnuvayı 3’üncü sırada tamamlamayı başardı.


 

Yorumlar (0)