banner212

banner211

1 Amatörde 11.Haftaya Bakış

11 hafta geride kaldı

Haftanın takımı (Söğütlüspor)


 


Klasman B grubunda ilk yarıda müthiş bir performans sergiledikten sonra ligin ikinci yarısına Karasu Aziziyespor mağlubiyeti ile başlayarak sevenlerini üzen Söğütlüspor bu hafta sonun son dakika golü ile kazanmayı bildi.

Diğer 04.01.2012, 08:05
1 Amatörde 11.Haftaya Bakış
banner218
11 hafta geride kaldı

Haftanın takımı (Söğütlüspor)


 


Klasman B grubunda ilk yarıda müthiş bir performans sergiledikten sonra ligin ikinci yarısına Karasu Aziziyespor mağlubiyeti ile başlayarak sevenlerini üzen Söğütlüspor bu hafta sonun son dakika golü ile kazanmayı bildi. Söğütlü ilçesinin uzun yıllardır beklediği başarıyı bu sene müthiş bir çıkış yakalayarak veren Söğütlüspor Dağdibi Barbarosspor müsabakasına ecel terleri dökse de kendi evinde aldığı mağlubiyet sonrasında takım oyuncularına büyük moral oldu. 90 dakika boyunca kıran kırana geçen müsabakanın 90+5’inci dakikasında durum 1-1 iken frikikten bulduğu gol ile maçı kazanana Söğütlüspor bu haftaki iyi performansı ve geçtiğimiz haftalar göz önüne alındığında haftanın takımı oldu. Söğütlüspor sezon başında hedeflediği şampiyonluk için kenetlenmiş bir şekilde emin adımlar ile yoluna devam ediyor. Takımdaki oyuncular performansları ile göz dolduruyor. ,


 


 


Güneşler spor haftayı beklenemeyen oyununla kapadı


 


Formsuz takım (Güneşler Beldespor)


 


Geçtiğimiz sene Süper Lig’den 1. Amatör Kümeye düşen ve tekrar Süper Lig’e dönmeye ant içen Güneşler Beldespor bu haftaki performansı ile yi gidişine dur dedi. Taşburun Sahasında Kuzulukspor ile karşı karşıya gelen Güneşler Beldespor gol düellosundan  anca 1 puan çıkarta bildi. Liderlik yarışı verdiği rakibi karşısında puan farkını artırarak rahatlama şansını tepen Güneşler Beldespor futbolu ile de keyfi vermedi. Haftayı bir puan ile kapatmasına rağmen oynadığı diğer müsabakalarda keyif veren futbol sergileyen Güneşler bu haftaki performansı ile en formsuz takım oldu.


 


 


Haftanın futbolcusu (Ömer)


Karasu ilçesinden bir takımı daha Süper Lig’e taşıman için büyük çaba harcayan Karasu Aziziyespor geçen hafta Söğütlüspor karşısında aldığı galibiyet sonrasında bu haftada Köy Hizmetlerispor’dan 1 puan almayı başardı. Alınan puanda büyük rol oynayan takım kaptanı Ömer attığı bir gol ile haftanın futbolcusu oldu. Takımının önemli oyuncularından olan Ömer kendine yakışır bir futbol sergiledi.


 


 


Haftanın Antrenörü ( Bülent Kasım)


Geçtiğimiz hafta sonu Dağdibi Barbarosspor müsabakasında sahadan atılmasına rağmen tel arkasından  verdiği taktikler ve oyun stratejisi ile takımın galip gelmesinde büyük rol oynayan Bülent Kasım haftanın antrenörü oldu. İlçenin büyük beklentiler içinde olduğunu takıma iyi benimseten ve sezon başından beri takımın başarılı bir grafik çizmesinde imzası olan Bülent Kasım kaliteli bir antrenör olduğunu gösteriyor.


 


 


 


 


En iyi kaleci ( Mehmet)


Söğütlüspor’un genç file bekçisi Mehmet Dağdibi Barbarosspor müsabakasında elinden geleni yaptı. Özellikle müsabakanın ilk yarısında müthiş bir performans sergileyen Dağdibi Barbarosspor2un üst üste gelişen ataklarında birbirinden kritik kurtarışlara imza atarken takımın galibiyetinde büyük rol oynadı. Takım olarak sezon başından beri iyi performans sergileyen Söğütlüspor  kalesini başarıyla koruyan Mehmet haftanın en iyi kalecisi olmayı başardı.


 


 


 


 


1. Amatör Küme Altın 11


Mehmet.Ö (Söğütlüspor) M.Özkan (H.Dereköy) Erdem (Yeşil Yurt) Volkan (Alandüzü)


Salim (Kocaali) Suat (A.Kirazca) Şahin(K.Hizmetleri)Ömer(K.Aziziye)Mehmet (D.Barbaros)


Emre(Bekirpaşa) Mehmet(Söğütlü)


 A GRUBU


 

ALANDÜZÜSPOR


0-0


YEŞİLYURT.B.SPOR


KARAPÜRÇEKSPOR


0-1


HANLI.B.SPOR


SİNANOĞLUSPOR


5-3


YAZLIKSPOR


PAMUKOVASPOR


5-2


KÜÇÜCEKSPOR


KOCAALİSPOR


2-2


KİRAZCASPOR


                    


B GRUBU


 

HACIKIŞLASPOR


2-0


ALTINDERESPOR


KAZIMPAŞASPOR


1-4


BEKİRPAŞASPOR


K.AZİZİYESPOR


1-1


KÖYHİZMETLERİSPOR


D.BARBAROSSPOR


1-2


SÖĞÜTLÜSPOR


KARAÇAMSPOR


0-7


A.DOĞANSPOR


 


C GRUBU


 

KUZULUKSPOR


2-2


GÜNEŞLER.B.SPOR


H.DEREKÖYSPOR


2-0


EĞİTİMSPOR


YAĞCILARSPOR


2-3


AKÇAYSPOR


KIŞLAÇAYSPOR


1-2


KAZIMİYESPOR


KOZLUKSPOR


3-0


KURUDERESPOR   H


 


D GRUBU


 

FERİZLİSPOR


3-3


KIRKPINARSPOR


TAŞKISIĞISPOR


Ert


ERENLERSPOR


TAŞBURUNSPOR


2-0


HASANBEYSPOR


GEYVESPOR


3-1


MEKECESPOR


H.BOĞAZSPOR


4-0


K.GÜVENSPOR


 


 


HAZIRLAYAN ERTUĞRUL AKGÜN

banner220
Yorumlar (0)