banner212

banner211

23. Olgunlarda 2. Akşam Maçları

23.

Diğer 04.01.2012, 14:40
23. Olgunlarda 2. Akşam Maçları
banner218
23. Olgunlar Futbol Turnuvasında 2.akşam maçları tamamlandı


Yenigün Emlak: 5-Veteriner Hekimleri: 1



Hakem:Gökhan Üresin



Yenigün Emlak: Aykut Uçarer, İlker Karaca, Özcan Kayar, Ayhan Güler, Çetin Çal, Mustafa Serber, Sadettin Okyar, Yusuf Görgülü, Şemsi Ege



Antrenör: Tezcan Demir 



Veteriner Hekimleri: Niyazi Ceran, Mustafa Erdoğan, O.Cumhur Özdemir, Yüksel Erdoğan, Erdoğan Öğretir, Rıdvan Alıkhan, Ş.Ali Karanfil, Salih Arabacı, Hayati Akçetin, Çetin Bostan



Antrenör: Fikret Göbekçioğlu



Goller: Dk.10-13-31-36 Mustafa Serber, Dk.41 Çetin Çal (Yenigün Emlak), Dk.11 Rıdvan Alıkhan (Veteriner Hekimleri)



---



AGDAŞ: 6-Reşadiye Su: 6



Hakem: Murat Baş



AGDAŞ: Yılmaz Bayrak, Halil Bilir, Yılmaz Demir, Hasan Pınarcı, Hamdullah Şentürk, Birol Tunçer, Ramazan Şekerci, Ensar Saltabaş, İskender Keskin, Ali İhsan Tarım



Antrenör: Rahim Varol



Reşadiye Su: Osman Mangıroğlu, Ahmet Kahveci, Hasan Akcan, Ömer Uluköylü, Mehmet Kılıç, Sait Okur, Adem Ocaklı, Mehmet Bora, Sedat Kardeş, Osman Bora



Antrenör: Asım Sarıçizmeli



Goller: Dk.5 Ömer Uluköylü, Dk.9 Sait Okur, Dk.13 İskender Keskin (K.Kalesine), Dk.50 Mehmet Bora, Dk.50+2 Hasan Akcan, Dk.50+3 Mehmet Kılıç (Reşadiye Su), Dk.6-11-42-50+1 Yılmaz Demir, Dk.29-37 Ali İhsan Tarım (AGDAŞ)



Sarı Kart: Dk.37 Osman Özdağ (Yedek Kulübesi-Reşadiye Su)



---



Vodafone Soho: 0-Hendek Kupa Yemek: 0



Hakem: Aytaç Geçgel



Vodafone Soho: Bilal Akçay, Fazlı Demirci, Muammer Talu, İsa Müslim, Güven Bektaş, Mesut Taşboğa, Vedat Giral, Turgut Sofuoğlu, Cengiz Ezgi, O.Nuri Cesur



Antrenör: İbrahim Çolak  



Hendek Kupa Yemek: Osman Özbek, Adem Berberoğlu, Çetin Yılmaz, Hasan Bilgiç, Osman Yazıcı, Esen Yiğit, Şakir Öztürk, Abdurrahman Semiz, Hakan Çağrı, Hüseyin Bilgiçli, İsmail Tor



Antrenör: Nevzat Yiğit



Sarı Kartlar: Dk.35 Hakan Çağrı (Hendek Kupa Yemek), Dk.41 İsa Müslim (Vodafone Soho)



---



AR Metal: 3-Balıklı Sümer: 1



Hakem: Ertuğrul Kardeş



AR Metal: İsa Durmuş, Yılmaz İpek, Ayhan Coşkun, Abdullah Dayıoğlu, Naim Sarı, Hüseyin Polat, Hayri Buz, Çetin Kaya



Antrenör: Özcan Tanıl



Balıklı Sümer: Şamil Bilgin (?!?), İsmail Öz, Sezai Çiftçi, Ahmet Erdoğan, Tacettin Karabulut, Erdoğan Hızır, Güngör Yılmaz, Osman Altuntaş, Levent Alkan, Naim Çınar



Antrenör: Osman Kılıç



Goller: Dk.6-40 Hayri Buz, Dk.47 Abdullah Dayıoğlu (AR Metal), Dk.25 Naim Sarı (K.Kalesine) (Balıklı Sümer)



Sarı Kartlar: Dk.9 Sezai Çiftçi, Dk.41 Osman Altuntaş (Balıklı Sümer), Dk.50 Abdullah Dayıoğlu (AR Metal)



---     



Ada Vardar Yapı İnşaat: 5-ASKF: 2



Hakem: Kaan Garip



Ada Vardar Yapı İnşaat: Kerim Alçar, Recep Durak, Fuat Karadağlı, Münir Uçar, Tamer Arancı, M.Vural Kotaoğlu, Akif Arslan, Aydın Alkan, Suat Muratdağı, Necdet Atalay



Antrenör: Adnan Durak  



ASKF: Kadir Sezer, Nurettin Çelikarslan, Erol Aydın, Vatan Erman, Sezgin Tetik, Hakan Köksöken, Köksal Ok, İbrahim Makina, Adnan Çetin, Mesut Akpaça, Abdülvahit Karagüzel (Maç boyunca ısındı)



Antrenör: Vahit Özen



Goller: Dk.9 Nurettin Çelikarslan, Dk.12 Vatan Erman (ASKF), Dk.10-27 Akif Arslan, Dk.24 Aydın Alkan, Dk.41 M.Vural Kotaoğlu, Dk.45 Necdet Atalay (Ada Vardar Yapı İnşaat)



---     



Olgunlar Turnuvası Programı



Ticaret Olgunlar Sahası



27 Haziran 2011 Pazartesi



19:00: Karasu Olgunlar-Paksan Kireç



20:00: Işık Mezunları Derneği-Uğur Ayakkabı Nakitgücü



21:00: Beyaz Fırın-Etbalık Taksi Dolmuşçuları



22:00: Suev İnsaat-Arifiye Belediyesi



23:00: Medal Raylı Taşıtlar-TFFHGD Sakarya



Faydalı Orfimo Mobilya (BAY)



Boz Metal (BAY)



---



NOT: Kandil nedeniyle 28 Haziran Salı akşamı maç yapılmayacaktır)



---



29 Haziran 2011 Çarşamba



19:00: Adasu Enerji A.Ş.-Tarım Kredispor



20:00: Akyazı Belediyesi-Akçelik



21:00: Buzim Bosna-Akyazı Akbulut Kömürcülük



22:00: Ayhan İnşaat-Adapazarı Belediyesi



23:00: AGDAŞ-Veteriner Hekimler



Modern Kuyumculuk&Demak Harita (BAY)



---

Yorumlar (0)