23.Olgunlarda 3. Akşam Maçları
23. Olgunlar Turnuvasında 3.Akşam maçları tamamlandı bu gece kandil nedeni ile maç oynanmayacak


Paksan Kireç: 5-Karasu Olgunlar: 15



Hakem: Ahmet Ecevit



Paksan Kireç: Ahmet Günkızıl, Şaban Kara, Vedat Havalı, Murat Marmara, Murat Uğlu, Şaban Kula, Yunus Atmaca, Çetin Arslan, Abdullah Karataş, Sezai Mehmetağaoğlu, Şehabettin Duman



Antrenör: İsa Kesmen



Karasu Olgunlar: Yusuf Budakoğlu, Ergün Demir, Volkan Şahinoğlu, İsmail Özbay, Cengiz Kuybulu, Adem Demirtürk, Metin Poyraz, Hakan Özmen, Okan Babahasan



Antrenör: Kader Çetin



Goller: Dk.3-12-36 Metin Poyraz, Dk.5 Sezai Mehmetağaoğlu (K.Kalesine), Dk.16-23-41-42 Okan Babahasan, Dk.20-40 Adem Demirtürk, Dk.21-24 İsmail Özbay, Dk.28-50 Hakan Özmen, Dk.34 Volkan Şahinoğlu (Karasu Olgunlar), Dk.4-29 Yunus Atmaca, Dk.14 Şehabettin Duman, Dk.32 Sezai Mehmetağaoğlu, Dk.45 Şaban Kula (Paksan Kireç)



Sarı Kart: Dk.33 Okan Babahasan (Karasu Olgunlar)



---



Işık Mezunlar Derneği: 3-Uğur Ayakkabı&Nakit Gücü: 4



Hakem: Mehmet Öztürk



Işık Mezunlar Derneği: Güngör İçer, İsmail Gençoğlu, Muammer Keskin, Halil İşbakan, Tamer Yüksel, Rüstem Baş, Eser Balaban, Osman Gümüştaş



Antrenör: Eser Balaban



Uğur Ayakkabı&Nakit Gücü: Ender Özdemir, Volkan Atayeter, Musa Avcı, Nihat Aşık, Yalçın Dingenç, Mesut Demirkan, Davut Arslan



Antrenör: Abdurrahman Yılmaz



Goller: Dk.4-9-29 Nihat Aşık, Dk.19 Musa Avcı (Uğur Ayakkabı&Nakit Gücü), Dk.7 Rüstem Baş, Dk.11 Muammer Keskin, Dk.48 Tamer Yüksel (Işık Mezunlar Derneği)



Sarı Kartlar: Dk.29 Muammer Keskin, Dk.32 Osman Gümüştaş, Dk.50 halil İşbakan (Işık Mezunlar Derneği), Dk.36 Mesut Demircan, Dk.48 Volkan Atayeter (Uğur Ayakkabı&Nakit Gücü)



---



Etbalık&Taksi Dolmuşçular: 1-Beyaz Fırın: 3



Hakem: Ekrem Çetin



Etbalık&Taksi Dolmuşçular: İlhan Gülsen, Yasin Tıknaz, Erdal Erebilir, Ercan Ark, Hüseyin Çalman, Recep Anılmış, Erol Ataç, İbrahim Levent, Fadıl Güve



Antrenör: Cevat Ör



Beyaz Fırın: Servinç Tanık, M.Emin Dertli, Fatih Altay, Levent Sumar, Gökhan Kaya, Hakan Ökden, Hasan Kar, Abdullah Doğan, Fatih Atay, Doğan Burkan, Aydın Özmert



Antrenör: Hüseyin Akçalışkan



Goller: Dk.11-39 Aydın Özmert, Dk.50+2 Gökhan Kaya (Beyaz Fırın), Dk.25 Recep Anılmış (Etbalık&Taksi Dolmuşçular)



Sarı Kartlar: Dk.32 Hüseyin Çalman (Etbalık&Taksi Dolmuşçular), Dk.32 Fatih Atay (Beyaz Fırın)



Kırmızı Kart: Dk.43 (İkinci Sarı Kart) Hüseyin Çalman (Etbalık&Taksi Dolmuşçular)



---



         Arifiye Belediyesi: 0-Suev İnşaat: 3



Hakem: Suat Güz



Arifiye Belediyesi: Ali Pestil, Ferhat Öztaş, Murat Şimay, Şükrü Kara, Serkan Kunduz, Bahattin Kaya, Salih Yıldız, Aydın Arslan, Osman Sağır, Yaşar Şanlı



Antrenör: Yılmaz Demir



Suev İnşaat: Ekrem Taşdemir, Turan Taşkın, Ömer Gündostu, Berat Ferik, Güngör Açıkgöz, Tuncay Budakin, Adem Tandoğan, Şükrü Güneş, Engin Esmer, Faruk Sarman



Antrenör: Ayhan Yeniay



Goller: Dk.21 Engin Esmer, Dk.34 Turan Taşkın, Dk.43 Tuncay Budakin (Suev İnşaat)



Sarı Kartlar: Dk.35 Adem Tandoğan, Dk.36 Tuncay Budakin, Dk.49 Şükrü Güneş (Suev İnşaat)



---



Medel Raylı Taşıtlar: 2-TFFHGD Sakarya: 3



Hakem: Mehmet Akıncık



Medel Raylı Taşıtlar: Adem Çolak, İdris Kaymak, Zafer Tezcan, Aydın Güzel, Erdoğan Yavuz, Özkan Kaval, Selahattin Arslan, Yusuf Diril



Antrenör: Muhsin Öztunç



TFFHGD Sakarya: Erdal Şahin, Akan Mıhçı, Aydın Engin, Süleyman Çil, Cevat İpşiroğlu, Salih Baş, Mücahit Topaloğlu, Yılmaz Kalk (Sadece 1 dakika forma giydi-topa dokunamadı), Mazlum Orhan



Antrenör: Şükrü Özkan



Goller: Dk.11 Zafer Tezcan, Dk.49 Selahattin Arslan (Medel Raylı Taşıtlar), Dk.20 Salih Baş, Dk.34 Mücahit Topaloğlu, Dk.50 Mazlum Orhan (TFFHGD Sakarya)



Sarı Kartlar: Dk.33 Yusuf Diril, Dk.47 Zafer Tezcan (Medel Raylı Taşıtlar)



---



         Olgunlar Turnuvası Programı



Ticaret Lisesi Futbol Sahası



29 Haziran 2011 Çarşamba



19:00: Adasu Enerji A.Ş.-Tarım Kredispor



20:00: Akyazı Belediyesi-Akçelik



21:00: Buzim Bosna-Akyazı Akbulut Kömürcülük



22:00: Ayhan İnşaat-Adapazarı Belediyesi



23:00: AGDAŞ-Veteriner Hekimler



Modern Kuyumculuk&Demak Harita (BAY)



---



 30 Haziran 2011 Perşembe



19:00: Faydalı Kuyumculuk-Yaman Kömür



20:00: İki Yıldız Çamaşır-Kepekçi Yumurta



21:00: Akyazı Belediyesi-Konfor İnşaat Çetinkaya Araç Kiralama



22:00: Boz Metal-Işık Mezunları Derneği



23:00: Etbalık Taksi Dolmuşçuları-Karasu Olgunlar



---

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.