banner212

banner211

24.Olgunlar Turnuvası 6.Akşam Maçları

Aygünler Bellona: 3-Eski Rejispor: 0

Hakem: Salim Karahan

Aygünler Bellona: Ender Özdemir, Cemil Kocacık, Bülent Uyarım, Hakan Çağlı, Erol Tolga, Ali Fuat Eren, İmdat Kum, Yavuz Güven Şahin, Recai Yan, Sebahattin Kıyak

Antrenör: Muammer Alataş

Eski Rejispor: Ayhan Kılıç, Bülent Erdi, Blerim Mula, Güngör Öztürk, Erol Kolcu, Latif Yan, Erdoğan Hızır, Osman Altıntaş, Nejat Ersin, Aydın Günaydın

Antrenör: Mustafa Özbey

Goller: Dk.

Diğer 16.06.2012, 14:39
24.Olgunlar Turnuvası 6.Akşam Maçları
banner218
Aygünler Bellona: 3-Eski Rejispor: 0

Hakem: Salim Karahan

Aygünler Bellona: Ender Özdemir, Cemil Kocacık, Bülent Uyarım, Hakan Çağlı, Erol Tolga, Ali Fuat Eren, İmdat Kum, Yavuz Güven Şahin, Recai Yan, Sebahattin Kıyak

Antrenör: Muammer Alataş

Eski Rejispor: Ayhan Kılıç, Bülent Erdi, Blerim Mula, Güngör Öztürk, Erol Kolcu, Latif Yan, Erdoğan Hızır, Osman Altıntaş, Nejat Ersin, Aydın Günaydın

Antrenör: Mustafa Özbey

Goller: Dk.9 Ali Fuat Eren, Dk.12 Recai Yan, Dk.35 Erol Tolga (Aygünler Bellona)

Sarı Kart: Dk.36 Aydın Günaydın (Eski Rejispor)

---

ASKF&İnko İnşaat: 3-Akyazı Semazen Etbalık: 8

Hakem: Salih Karahan

ASKF&İnko İnşaat: Ahmet Kılıç, Köksal Ok, Hakan Köksöken, Nurettin Çelikarslan, Recep Erbaş, Sezgin Tetik, Erol Aydın, Adnan Çetin, Şaban Erbaş, İzzet Yaldız, Fikret Karaman

Antrenör: Vahit Özen

Akyazı Semazen Etbalık: Ömer Dere, Ali İhsan Tarım, Recai Eker, Erdinç Atıcı, Mecit Kızıldağ, Murat Öz, Halil Bilir, Yahya Akyol, Yılmaz Demir, Şener Berk, Şener Dönmez

Antrenör: İrfan Dinçer

Goller: Dk.3 Ali İhsan Tarım (K.Kalesine), Dk.32 Sezgin Tetik, Dk.34 Recep Erbaş (ASKF&İnko İnşaat), Dk.7-43 Yılmaz Demir, Dk.17-42 Erdinç Atıcı, Dk.24-37 Recai Eker, Dk.26 Şener Berk, Dk.45 Murat Öz (Akyazı Semazen Etbalık)

Sarı Kart: Dk.12 Ali İhsan Tarım (Akyazı Semazen Etbalık)

---

Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: 4-Reisoğlu Restoran: 1

Hakem: Engin Bıçak

Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: Ramazan Özdamak, Yasin Yılmaz, Serhat Sütlü, Bayram Çolak, Ömer Gündostu, Fatih Akgün, Celal Yavaş, Serter Keskin

Antrenör: Hakan Dursun

Reisoğlu Restoran: Önder Gökdemir, Eser Balaban, Koray Avcı, Yusuf Açıkyörük, Erkan Kılıç, Tamer Yüksel, Rüstem Baş, Engin Bıyık

Antrenör: Özer Yüksel

Goller: Dk.4 Erkan Kılıç (Reisoğlu Restoran), Dk.10 Celal Yavaş, Dk.24 Fatih Akgün, Dk.45 Serhat Sütlü, Dk.47 Serter Keskin (Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita)

---

SİNTAŞ: 2-Kayar Steak House: 1

Hakem: Emrah Bakır

SİNTAŞ: Muharrem Dardahan, Yasin Usta, Akan Mıhçı, Özcan Tanıl, Hakan Sezvan, Ahmet Tetik, Berat Ferik, Salih Baş

Antrenör: Serdar Babakaya

Kayar Steak House: Haldun Elbirlik, Orhan Bulama, Gökhan Kayar, Murat Kantarcıoğlu, İbrahim Bingöl, Ahmet Polat, Nadir Kurt, Abdullah İleli, Alkan Özcımbız

Antrenör: Erol Kolcu

Goller: Dk.23 Nadir Kurt (Kayar Steak House), Dk.44 Ahmet Tetik, Dk.47 Yasin Usta (SİNTAŞ)

---

Bosna Şahinpen: 2-SASKİ: 5

Hakem: Emrah Bakır

Bosna Şahinpen: Ferruh Bayram, Haluk Tok, Rasim Dorak, Hasan Memiş, Cevat Koç, Ömer Akdeniz, Asım Dorak, Murat Alan, Şemsettin Çınar, Ayhan Cengiz

Antrenör: İsmail Uzekmek

SASKİ: Mesut Özkan, Münir Uçar, Fevzi Küçük, Vahit Akbaş, Ahmet Demir, Nihat İçyüz, İhsan Sezer, Hasan Sabri Yılmaz, Bülent Yıldırım, Ümit Karabaş, Uğur Çelikarslan

Antrenör: Hüseyin Karamehmetoğlu

Goller: Dk.5 Fevzi Küçük, Dk.13 Uğur Çelikarslan, Dk.30-37 Hasan Sabri Yılmaz, Dk.41 Ümit Karabaş (SASKİ), Dk.7 Cevat Koç, Dk.9 Asım Dorak (Bosna Şahinpen)

---

Turnuvada Program

16 Haziran Cumartesi

Miraç Kandili nedeniyle maç yoktur

---

17 Haziran Pazar

Saat 18.00 Huzur Yapı&Tunç Ticaret-Gürova Süt Ürünleri (Genç Olgunlar A Grb.)

Saat 19.00 Adapazarı Belediyesi-Sofuoğlu Shofone (Olgunlar A Grb.)

Saat 20.00 ASKF-Odabaş Kuyumculuk (Yaşlı Olgunlar)

Saat 21.00 Maden Grup İnşaat-Altındere Belediyesi (Olgunlar B Grb.)

Saat 22.00 Mramor Oluk Sistemleri-Aygünler Bellona (Yaşlı Olgunlar)

Saat 23.00 Faydalı Kuyumculuk-TAV Holding (Genç Olgunlar B Grb.)

---

[gallery link="file" orderby="title"]

 

 

 

banner220
Yorumlar (0)