3 Bant Bilardoda şampiyonlar belli oldu

3 Bant Bilardo Sakarya İl Şampiyonası’nda heyecan sona erdi. Çekişmeli maçlara sahne olan Sakarya Bilardo İl Şampiyonası’nda birincilik kupası Ferhat Özbaş’ın oldu

Diğer 24.09.2022, 16:35 SporExpres
3 Bant Bilardoda şampiyonlar belli oldu

3 Bant Bilardo Sakarya İl Şampiyonası’nda heyecan sona erdi. Çekişmeli maçlara sahne olan Sakarya Bilardo İl Şampiyonası’nda birincilik kupası Ferhat Özbaş’ın oldu. Şampiyonada ikinciliği Cemal Süpürgeci elde ederken üçüncülük kupaları ise Emre Kale ile Mehmet Boyacı’nın oldu. 
KUPALARINI ALDILAR
Birinci Ferhat Özbaş’a kupasını Gençlik Spor Şube Müdürü Özgün Aygün verdi. İkinci Cemal Süpürgeci’ye kupasını Bilardo Sakarya İl Temsilcisi Emre Kale takdim etti. Üçüncü Emre Kale’ye kupasını Akyazılı iş insanı Çağatay Boztepe verdi. Üçüncü Mehmet Boyacı’ya kupasını Nana Cafe Restaurant sahibi Taner Demirel verdi. 
TEŞEKKÜR ETTİ
Bilardo Sakarya İl Temsilcisi Emre Kale “ Hem bilardo sporunun tanıtımı hem de yarışma olarak  Güzel bir şampiyonayı geride bıraktık. Heyecanlı ve  seyir zevki yüksek güzel müsabakalar izleme şansı bulduk. Şampiyonaya katılan tüm sporcularımızı tebrik ederim” dedi. 


 

Yorumlar (0)