banner212

banner211

5 TAKIMLA BAL LİGİNDEYİZ

Diğer 14.08.2020, 13:39 Alperen Durmuşkaya
5 TAKIMLA BAL LİGİNDEYİZ
banner218

Karasu&Sapanca BAL’da

Türkiye Amatör Spor  Kulüpleri Federasyonu, BAL’lya ilgili kararını açıkladı. Alınan karar gereği Süper Lig gruplarını lider olarak bitiren Karasuspor ve Sapancaspor adını BAL’a yazdırdı.   Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Bölgesel Amatör Lig’de ilgili kararını açıkladı. Buna göre ilimizden Süper Lig’de A ve B Gruplarını lider olarak tamamlayan Sapanca Gençlikspor ve Karasuspor BAL’a alındı. Düşmenin de olmadığı ligde gelecek sezon 5 takım ilimizi temsil edecek. İstanbul'dan 16 takımın bir üst lige alınması tepki topladı. 

banner220
Yorumlar (3)
Serdivanspor 2 yıl önce
Kalitesinin belli olduğu sakarya amatöründe 10 hafta kala hangi takımın playoffa kalacağı netleşiyor, 1.-2. -3. Olmanın bir avantajı ya da dezavantajı olmayan bi sistemde 1. Leri direk çıkarmak ne kadar doğru. Kaldı ki serdivanspor karasuspor karşısında ikili averajda önde, zaten playoftayım diye çok konsantre olunmadan çıkılan maçlar olmuştur playoffta neler olacağını hiç bir zaman kestirilmediği ilimizde bu karar tamamen skandaldır, 1 senenin emeği yöneticisinden teknik heyetine futbolcusundan masörüne malzemecisine şöförüne herkesin emekleri vardır paralar harcanmıştır. Bal liginde kırmızı hatta kalan pamukova ve kalaycısporun tekrar ligte kalması en büyük komedidir.
Selim mert 2 yıl önce
Hayırlı olsun sakarya futboluna seneye karasu kalaycı pamukova el ele düşerler hendekte talip hocayla play out oynar
cemalettin Akın 2 yıl önce
bu kadar saçma bir karar olabilir mi,oynanmamış playoff nasıl tescil edilir,1 sezon emekler boşuna mı yapıldı,p ova kalaycı heyecanı hevesi kalmamış lig bitmesini bekliyor onları ligte tutuyorsun,süper amatör playoff takımları heyecan hevesi ile 1 sezonlık mücadelenin sonucu playofu bekler iken sen çıkıp kafana göre hem gruplarda ilk 3 şampiyondur playofa ilk 3 çıkacak kuralı koyup sonrada 6 şampiyon var iken sapanca karasuyu çıkartıyorsun,kışlaçaysporun elindeki genç çocukların hayallerini çalıp götürüyorsun yazık çok yazık,hiç adil bir karar olmadı,bir köyün bütün hayalleri çalındı bu çocukları bir daha nasıl motive edecez hangi kafa ile nasıl lige katılacaz