banner212

banner211

"7 günde 3 maç" tepkisi !

Kardemir Karabükspor Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Yılmaz, 7 günde 3 maç yapacak olmalarını değerlendirdi.

Diğer 04.02.2012, 19:15
banner218
Kardemir Karabükspor Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Yılmaz, 7 günde 3 maç yapacak olmalarını değerlendirdi..

Haber: Cengiz TOPUZKardemir Karabükspor bugün Hasan Doğan Tesisleri'nde Samsunspor maçı hazırlıklarına devam etti.Yöneticilerin tamamının izlediği antrenmanda açıklama yapan yönetim kurulu üyesi avukat Hakan Yılmaz, antrenman ve 7 günde 3 maç oynatılmaları ile ilgili düşüncelerini anlattı.Yılmaz, "lig tarihinde 7 günde 3 maç oynayan başka bir takım var mı?" diye sordu ve sözlerini şöyle sürdürdü:


"Takımımız Pazartesi akşamı oynayacağı Samsunspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Takımdaki arkadaşlık, kazanma hırsı gayet iyi. Önümüzde ligin alt sıralarını son derece ilgilendiren bir Samsunspor maçı var. Takım, taraftar ve yönetim olarak bu maça kenetlendik. Samsunspor’un Fenerbahçe'yi yenmesinden sonra bizim maçımız çok kritik bir duruma geldi. Tabiri caizse Samsun için son şans gibi gözüküyor. Bizim de konumumuz itibariyle mutlaka kazanmamız gerekiyor. Biz böylesi önemli bir maçta taraftarımızın desteğini bekliyoruz. Tribünlerin Pazartesi akşamı tamamen dolduracaklarına inanıyorum. Centilmence takımlarını destekledikleri zaman galibiyete yakın olacağımızı düşünüyorum. Samsunspor için bu maç adeta ölüm kalım maçı haline geldi. Tabii ki onların taraftarları da takımlarını desteklemek için bu maça geleceklerdir. Bizim tribün kapasitesi itibariyle onlara ayrılan yer bellidir, o sayının dışında seyirci gelirse emniyet de tedbirlerini alacaktır. Bizim kendi taraftarımızdan ricamız, centilmence sadece takımlarını desteklemelidirler. Rakip takım tahriklerine kapılmadan 90 dakika boyunca kendi oyuncularını desteklesinler maç sonrasında birlikte sevinelim. Çünkü artık her maç bizim için çok önemli, her maç bir final, her maçta bu takımın seyircisine ihtiyacı var. Küfür olmadan, sahaya yabancı madde atmadan taraftarlarımız son dakikaya kadar takımlarını desteklediklerinde görecekler ki, 3 puan alan takım Karabükspor olacaktır" dediHakan Yılmaz maç trafiği ile ilgili de şunları söyledi:

"Bu maç trafiği, 7 günde 3 maç oynandığı lig tarihinde başka var mı bilmiyorum. Biraz da herhalde federasyonun içinde bulunduğu kaos döneminde alelacele alınmış yanlış bir karar diye düşünüyorum. Federasyona Fenerbahçe maçını bir gün ileri alınması konusunda müracatımız oldu, ama henüz karar verilmedi. Ama artık hiçbir mazerete yer yok bizim için. Bu takım bu 3 maçı da alabilecek güçte. Bu maçı da alıp acilen daha üst sıralara çıkmak istiyoruz" dedi.


Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20120204/7_gunde_3_mac_tepkisi_.html

banner220
Yorumlar (0)