banner212

banner211

Agaro Masa Tenisi Şenliği sonaerdi

Agora Alışveriş Merkezi tarafından bu yıl 4'üncüsü düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası’nda kıyasıya rekabet yaşandı

Diğer 15.08.2018, 10:50 UTKU KAYNAR
Agaro Masa Tenisi Şenliği sonaerdi

Agora Alışveriş Merkezi tarafından bu yıl 4'üncüsü düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası’nda kıyasıya rekabet yaşandı. Geliri Sakarya Yeni Hayat Paralimpik Spor Kulübü engelli sporcularına bağışlanan turnuvada dereceye girenler kupalarını aldı.

Masa Tenisi Turnuvası’nda masa tenisi severler Agora’da buluştu. Alanında profesyonel hakemler eşliğinde gerçekleşen turnuva heyecan dolu anlara sahne oldu. 8-12 Yaş, 13-17 Yaş, 18-30 Yaş, 31-40 Yaş, 41-50 Yaş ve 51 yaş üzeri olmak üzere 6 kategoriden oluşan turnuvaya 184 kişi katılım gösterdi.

ÇEYREK ALTIN ÖDÜLÜ

Turnuvada her kategoride ilk 3’e giren yarışmacılar madalyalarını teslim alırken; 1'incilere çeyrek Altın, 2'incilere Gram Altın ve 3'üncülere Boyner mağazasından 100 TL’lik hediye çekleri verildi. Ayrıca finale kalan yarışmacılar;  Agora Sinemaları, Beta, Cepax, KFC, Harput Dibek, Mr. Kumpir,Nuri Şenol, Panço, Rossmann, RYN Kids, Subway, Tefal, İdil Baby gibi markaların hediye veya hediye çeklerini kazandılar.

ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

Toplam 184 kişinin katılım gösterdiği Agora 4. Masa Tenisi Turnuvası’nda 8-12 Yaş grubunun şampiyonu Arda Arabacı oldu. Abdullah İlhan ikinci olurken, Duru Demirel üçüncü ve Arda Yılmaz dördüncü oldu.

13-17 Yaş grubunun şampiyonu Aziz Kırda oldu. Adnan Can Bayrak ikinci olurken, Abdülsamet Kurtuluş üçüncü ve Furkan Aarslan dördüncü oldu. 18-30 Yaş grubunun şampiyonu Abdürrahim Karasan,  Lokman Bodur ise ikinci olurken,Rıdvan Kurtcepe üçüncü ve Burak Bezirgan dördüncü oldu.

 31-40 Yaş grubunun şampiyonu Ali Dayaç olurken, Erdem Kemiksiz ikinci, Kenan Uzun üçüncü ve Hasan Karadayı dördüncü oldu. 41-50 Yaş grubunun şampiyonluğunu Yunus TOPAL kazandı. Ferhat Demirel ikinci, Hakan Arslan üçüncü ve Uğur Bülent Serçelik dördüncü oldu. 50 yaş üstü kategorinin şampiyonu ise Akif Ercenik oldu. Özcan Ceyhan ikinci, Hüseyin Balta üçüncü ve Erdoğan Elmas dördüncü oldu.

Yorumlar (0)