banner212

banner211

Agora Yaz Spor Okulları Başlıyor

Yapmış olduğu spor faaliyetleriyle adını sıkça duyuran Sakarya Agora Alışveriş Merkezi her yıl olduğu gibi bu yılda yaz spor okulları projesini hayata geçiriyor.

Diğer 29.06.2018, 17:26 UTKU KAYNAR
Agora Yaz Spor Okulları Başlıyor

Yapmış olduğu spor faaliyetleriyle adını sıkça duyuran Sakarya Agora Alışveriş Merkezi her yıl olduğu gibi bu yılda yaz spor okulları projesini hayata geçiriyor. 3 Temmuz'da başlayacak olan yaz spor okulunda çocukların fiziksel ve zihinsel gelişmelerine destek sağlayacak eskrim, masa tenisi ve kadınlara özel savunma sanatı kursları verilecek.

Agora Alışveriş Merkezi tarafından organize edilen Yaz Spor Okulları 20 kişilik kontenjanlarla 3 Temmuz – 26 Eylül tarihleri arasında alanında uzman eğitmenler eşliğinde ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. 8-13 yaş grubu için Temmuz ve Eylül aylarında her Pazartesi ve Çarşamba günleri saat 16.30’da Eskrim, 7-16 yaş grubu için Temmuz ve Ağustos aylarında her Salı ve Perşembe günü saat 18.30’da Masa Tenisi, Sadece Kadınlara özel Karate kursu ise Temmuz ve Ağustos aylarında her Salı ve Perşembe günü saat 16.30’da Sakarya İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü hocaları eşliğinde Agora Atölyesi’nde gerçekleştirilecektir.

Agora Alışveriş Merkezi'nden yapılan bilgilendirmede yaz spor okulları kayıtlarının danışma bankosundan veya 0264 333 20 20 nolu telefondan ücretsiz gerçekleştirileceği bilgisine yer verildi.

Yorumlar (0)