banner212

banner211

"Akılcı bir oyunla kazandık"

Spor Toto 2.

Diğer 13.02.2012, 09:45
banner218
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden İskenderun Demirçelikspor Teknik Direktörü Bülent Akan, Altay maçını akılcı bir oyunla kazandıklarını belirtti.


Akan, gazetecilere yaptığı açıklamada, galibiyet serisini sürdüren oyuncularını tebrik ederek, deplasmanda oynadıkları karşılaşmada futbolcuların iyi mücadele ettiğini söyledi.Son 7 maçta 16 puan toplayan Altayspor'u mağlup etmenin mutluluğunu yaşadıklarını vurgulayan Akan, ''Altay maçını akılcı bir oyunla kazandık. Bu galibiyet bizim için çok önemliydi. Çorumspor maçıyla başlayan galibiyet serimiz devam ediyor. Altay'ı yenerek bu seriyi sürdüren oyuncularıma teşekkür ediyorum'' dedi.


Uzun toplarla oynayan, duran toplarla etkili olan ve taraftar desteğini arkasına alan takıma karşı iyi mücadele ettiklerini anlatan Akan, şöyle konuştu:

''Karşılıklı ataklarla geçen bir karşılaşma oldu. Zaman zaman rakip takım, zaman zaman biz etkili olduk. Kaliteli, karakterli ve çok özellikli oyunculara sahip bir kadromuz var. Hep birlikte oynayabilmeyi başardığımızda istediğimiz sonuçları alabiliyoruz. Oyuncularım son iki hafta ve dün bunu çok iyi uyguladılar. Önemli olan iyi mücadele edip doğru oyunumuzu devam ettirmek. Bu istikrarlı ve agresif oyunumuzu devam ettirdiğimiz sürece tüm maçlarda puan alacağımıza inanıyorum.''

Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/tff2ligbeyaz/h/20120213/akilci_bir_oyunla_kazandik.html

banner220
Yorumlar (0)