Akyazı'da Bilardo resitali yaşandı

Bu yıl Akyazı’da 8. Düzenlenen 54 sporcunun katılım sağladığı Geleneksel Yahya Özkurt Bilardo turnuvası sona erdi. Turnuvanın şampiyonu Ali Bulama oldu.

Diğer 02.05.2024, 21:23 SporExpres
Akyazı'da Bilardo resitali yaşandı

Platin Bilardo ev sahipliğinde bu yıl 8’cisi düzenlenen Yahya Özkurt 4 Top Bilardo Turnuvası sona erdi. 54 sporcunun katıldığı bilardo şöleni sonunda birinciliği Ali Bulama elde etti.
ŞAMPİYON BULAMA
Platin Bilardo tarafından bu yıl 8’cisi yapılan Yahya Özkurt 4 Top Bilardo Turnuvası heyecanı son gün maçlarıyla tamamlandı. 54 sporcunun katıldığı müsabakalar büyük çekişmeye sahne oldu. Nefesleri kesen müsabakalar sonunda birinciliği Ali Bulama elde etti. Ahmet Tan ikinci olurken, Recep H.Süleymanoğlu ise üçüncülüğü elde etti.
FORMA HEDİYESİ
Akyazı Türk Kızılay’ı şube Başkanı Mustafa Birincioğlu Turnuvayı tertipleyen Yahya Özkurt’a plaket vererek emekleri için teşekkür etti.Ahmet Kara,Ali Bulama ve Yahya Özkurt turnuva sonrası katılımcılara ortak açıklamalarında Platin bilardo ailesi olarak 17 senedir sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Sağolun varolun ifadelerini kullandılar. Dereceye girenlere Süper Amatör lig Akyazı temsilcileri As Akyazıspor, Alaağaçspor ve Pazarköy Eğitim Spor formaları da kulüp başkanları tarafından hediye edildi


 

Yorumlar (0)