banner212

banner211

Akyazı yeni spor tesisine kavuşuyor

Yapımına bir süre önce başlanan Akyazı Spor Tesisi çalışmalarını inceleyen SBB Başkanı Zeki Toçoğlu, " Sentetik sahası ve spor kompleksi olmayan ilçemiz kalmayacak" dedi

Diğer 07.12.2015, 15:51 07.12.2015, 15:52 UTKU KAYNAR
Akyazı yeni spor tesisine kavuşuyor
banner218
 

Yapımına bir süre önce başlanan Akyazı Spor Tesisi çalışmalarını inceleyen SBB Başkanı Zeki Toçoğlu, " Sentetik sahası ve spor kompleksi olmayan ilçemiz kalmayacak" dedi


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu,  Akyazı Spor Tesisi Projesi'nde incelemelerde bulundu. SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan ve Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan'ın hazır bulunduğu ziyarette Başkan Toçoğlu, Akyazı Spor Tesisleri'nde çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirtti. 

 

Çalışmalar Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Başkan Toçoğlu, "Geçtiğimiz günlerde Akyazı Spor Tesisi Projesi'nin temelini atmıştık. Hamdolsun projemizde çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Sentetik saha alanında dolgu çalışmaları tamamlanmak üzere. Dolgu çalışmalarının tamamlanmasının ardından sentetik saha alanında çim serme çalışmalarına başlayacağız. Ayrıca tribün binasında da çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor" diye konuştu. 

 

Spor Tesisi Olmayan İlçe Kalmayacak
Tüm ilçelere sentetik saha inşa edeceklerini belirten Başkan Toçoğlu, "Yerel seçimler öncesinde 'tüm ilçelerimize sentetik saha kazandıracağız' demiştik.  Verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyoruz. İnşallah önümüzdeki günlerde Sapanca'ya da bir sentetik saha kazandıracağız. Sentetik sahası ve spor kompleksi olmayan ilçemiz kalmayacak. Şehrimizde spor alanlarını arttırmaya yönelik çalışmalarımız devam edecek" ifadelerini kullandı. 

 

Modern Bir Tesis
Proje ile ilgili bilgiler de veren Başkan Toçoğlu, "Akyazı Devlet Hastanesi'nin yanında 22 dönüm alana inşa ettiğimiz projemizde; 2 bin kişilik tribün binası, hakem ve soyunma odaları bulunacak.  Büyükşehir Belediyesi olarak Akyazı'ya modern bir spor tesisi kazandırmış olacağız. İnşallah inşa edilen projemizle gençlerimiz spor yapılabilecek bir alternatif alana kavuşmanın yanında sağlıklı bir geleceğe de sahip olacak" ifadelerini kullandı. 

 

Akcan'dan Hizmet Teşekkürü
Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan ise, "Büyükşehir Belediyesi'ne Akyazı'ya yapmış olduğu yatırımlar için teşekkür ediyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde Akyazı'ya yatırımlarımız devam edecek. Akyazı'nın modern bir spor kompleksine ihtiyacı vardı. İnşallah projemizin tamamlanması ile gençlerimiz boş vakitlerini daha verimli geçirebilecek" diye konuştu. 


Yorumlar (0)